Skocz do zawartości
Luke

ZLOT GRUPY UK "Edition38" - 2,3,4 September 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycji stała się zadość!!!

 

EDITION38

2,3,4 September 2011

 

edition2011.jpg

 

 

Stało się to już chyba tradycją, że Nasza Grupa organizuje jedno z większych spotkań podczas organizacji E38. W zeszłym roku organizacją w głównej mierze zajął się Zibi, i tu po raz kolejny

Wielkie ukłony w jego stronę i jego wybranki serca.

 

W tym roku również spotkanie się odbędzie. Czekamy tylko na chętnych do pomocy w piątek przy organizacji Zlotu. Gazebo i generator jest już zaklepany. Muza też będzie

;) .

 

O atmoswerze nie muszę przypominać, bo tworzymy ją My - Ludzie z pasją. I palenia gumy też już nie będzie, bo Adam kupił francuza

:P .

 

Czekamy tylko na chętnych, robimy listę i widzimy sie na kampingu.

 

Życze niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.

 

 

 

LISTA OSÓB BĘDĄCYCH NA ZLOCIE:

1. pobs

2. Route 66

3. passat 4motion

4. arekmalisz

5. focusbboy

6. lucas g60

7. Mateusz

8. Orzech-

9. Adam75pl

10. Bedford-passat

11. Radior

12 bialek z Kwiatuszkiem

13. darecki

14. spidi

15. Bliźniaki (wojtek z bartkiem)

 

 

czekamy na foto relacje zaraz po

;)

 

 

 

Pozdrawiamy

 

 

Luke i pobs

 

 

:kumple

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Luke!!!OK,do sedns,zeby nie bic piany-kto jedzie?Ja napewno-pozdrowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wraz z kolegą i jego Borą :) już dni wolne wzięte ... Panowie powiedzcie tylko czy za te 3 dni trzeba zapłacić 70funtów ???? i jeśli tak to czy płaci się to na wjeździe czy jak ???? thx Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzi ;-). Temat rozpoczenty w sumie od mnie rozmawialismy z Pobs na priv i tak sie wlasnie zastanawiam jak to bedzie wygladac. Napisalem rowniez do Luke i tak sie temat rozwinal. Wydaje mi sie ze ze te 30 funa platne w piatek to raczej na wszystkie 3 dni bo kto by placil 70 funa za cale 3 dni troche drogo by to wyszlo. Moze ktos znajdzie pewne info na temat platnosci co do dni. Ja osobiscie sie wybieram w Niedziele - ostatni dzien najwiecej bedzie sie dzialo pucharki nagrody i te sprawy. Oczywiscie w ostatni dzien bedzie najwiecej osob bo to niedziela a ludzie beda mieli wolne od pracy. Tak wiec koledzy tworzymy liste i sie spotykamy ja mam duzo do zrobienia w aucie dopiero zaczynam takze bede wdzieczny za wyrozumialosc, pomoc, doradzenie co i jak zrobic zeby mialo to rece i nogi. Bede lecial z High Wycombe droga A508 takze jak ktos bedzie tez ta droga jechal dawac znac i sie jakos ustawiamy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 funa płatne jest za wstęp za 3 dni; 25f za 2 a 15funa tylko za niedzielę ;)

ja jak już pisałem w OT wybieram sie od piatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel, dzieki ja bede tak jak pisalem w niedziele. Mam nadzieje ze bedzie jak pogadac dluzej i jakos blizej bede was stal moze poprosic o zaklepanie miejsca. Jak cos na priv wymienimy sie nr tel. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my pewnie będziemy na campingu przez większość dnia i nocy - więc nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łot piontku bede koczował...

 

I palenia gumy też już nie będzie, bo Adam kupił francuza .

 

Proszę się nie nabijać z czyjego nieszczęścia :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta padaczką nie wjedziesz na camping musze cie uprzdzić,wszystkie auta wjedzają na plac tam gdzie impra i camping,reszta ma zagrode zaraz po lewej stronie na górce,przynajmniej tak to było do tej pory,ale jeszcze masz szanse kupić cos taniego ze stajni vw i postawić auto koło nas.

 

ps widziałem cie na jutjub wczoraj,nie masz tam jakiej plazmy na handel min 200HZ :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps widziałem cie na jutjub wczoraj,nie masz tam jakiej plazmy na handel min 200HZ

To przecie ty Croydon z ogniem puszczałeś... Było brać się za telewizory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta padaczką nie wjedziesz na camping
jak nie? swoim autem z bawarii nie jednego paska na E38 przykurzył trawą :P w zeszłym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autem z bawarii nie jednego paska na E38 przykurzył trawą

[ame]

[/ame]

 

Tego już nie będzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cale szczescie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i cale szczescie...

 

A kto się ciebie o zdanie pytał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu mnie na liscie nie ma i paszczuni ??? Ja sie pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na szczescie to forum nie jest Twoja wlasnoscia,a netykieta obowiazuje nawet Ciebie-chociaz wiem,ze bedzie Ci ciezko....

 

p.s.

i nie rob OT prosze

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

 

Adam,mnie nikt nie musi sie pytac o zdanie,a forum na szczescie nie jest twoja wlasnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na szczescie to forum nie jest Twoja wlasnoscia,a netykieta obowiazuje nawet Ciebie-chociaz wiem,ze bedzie Ci ciezko....

 

p.s.

i nie rob OT prosze

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

 

Adam,mnie nikt nie musi sie pytac o zdanie,a forum na szczescie nie jest twoja wlasnoscia

zaczynasz się powtarzać, oznaka starości. Może sobie odpuść w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się piszę ale tylko na sobotę i niedzielę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie sie wybieram w Niedziele - ostatni dzien najwiecej bedzie sie dzialo pucharki nagrody i te sprawy. Oczywiscie w ostatni dzien bedzie najwiecej osob bo to niedziela a ludzie beda mieli wolne od pracy.

 

raczej naj mniej jak to zwykle bywa he he

 

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

 

ta padaczką nie wjedziesz na camping musze cie uprzdzić,wszystkie auta wjedzają na plac tam gdzie impra i camping,reszta ma zagrode zaraz po lewej stronie na górce,przynajmniej tak to było do tej pory,ale jeszcze masz szanse kupić cos taniego ze stajni vw i postawić auto koło nas.

 

damy mu kwiatka golfa i wjedzie, my z justa bylismy cztery lata temu czerwonym fordem mondeo bez ogrzewania he he i route66 nie chcial nam koca uzyczyc

, ale wjechalismy bez problemu ;-)

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

A czemu mnie na liscie nie ma i paszczuni ??? Ja sie pytam

 

ciebie nie ma??? Dlatego cie nie ma bo powniewaz jestes juz zaliczony i przypisany jako miejscowy oraz zarejstrowany w borough council northampton wiec nie bylo takiej potrzeby zeby cie wciagac na liste. Musze ci jeszcze powiedziec ze odezwala sie tansza firma ubezpieczeniowa co do twojej pasiuni na skutek zmiany miejsca zamieszkania hehe.

 

Kto tam sie mobilizuje z agregatem i czy to pewne co zebym sprzetu na daremno nie ciagal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności