Skocz do zawartości
GODZIL

Co myslicie o tym module? warto zainwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś na forum była już dyskusja na temat tego modułu. Ogólnie może i fajna rzecz, ale nie poradzili sobie jeszcze z jednym, a mianowicie odcięciem doświetlania zakrętów z halogenów przy prędkościach powyżej 40 km/h (zgodnie z polskimi przepisami).

Dodatkowo jak trafisz na służbistę policmajstra to i tak dowód możesz stracić bo fabryczne halogeny nie są homologowane na doświetlanie w zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nauczyłem się, że nie warto nic przerabiać, udoskonalać ponad standard. To się potem mści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To doświetlanie zakrętów przednimi swiatłami przeciwmgłowymi,zwanymi potocznie halogenami,to bzdura.

Prawidłowo ustawione swiatła,o których tu mowa, maja zasięg kilku metrów i pozwalają na jako taką widoczność w czasie dużej mgły.To co jest pokazane(zasięg przeciwmgielnych) na tych rysunkach na stronie,którą podałeś,to lekko mówiąc,nieprawda.

Spróbuj w nocy włączyć same przeciwgielne przed jakimś ostrym zakrętem,a sam się przekonasz,że Ci go nie doświetlą.

Oczywiście, można by tak wyregulować te reflektory, aby spełniały wyżej wymienioną funkcję.Pamiętać jednak trzeba,że :

-po pierwsze takie ustawienie jest nielegalne

-po drugie tracimy zasadniczą funkcję tych świateł

 

Dla mnie, to tylko bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nauczyłem się, że nie warto nic przerabiać, udoskonalać ponad standard. To się potem mści

Popieram. Czym mniej druciarstwa tym lepiej. I na pewno mniej problemów :)

 

Dla mnie, to tylko bajer.

Otóż to. I czy tak bardzo Ci potrzebny?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności