Skocz do zawartości
Gracjan1,9

Mac Audio Red Attack 6000 720 watts max 6 kanałowy - wart czegoś?

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/mac-audio-red-attack-6000-720-watts-max-6-kanalowy-i1746367448.html

 

chcę kupić wzmacniacz 5 kanałowy. 4 głośniki + sub

czy ten wzmacniacz da rade coś zagrać ??

 

nie będę słuchał łuppanek ale bass sie przydaje. lecz czy ten wzmacniacz nie popsuje mi bardy dzięku ?

 

edit.

 

a może po prostu kupić firmowy 1kanałowy tylko pod subofer ?

Edytowane przez Gracjan1,9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmachol? Weź to popraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę kupić wzmacniacz 5 kanałowy. 4 głośniki + sub

czy ten wzmacniacz da rade coś zagrać ??

 

Zależy jakie i jakiej mocy głośniki chcesz kupić ... to samo tyczy się suba.

Jeśli chodzi o sam wzmak to rewelacji nie będzie jak będziesz chciał zasilić wszystkie 4 głośniki + suba, bo to wychodzi zaledwie po 40 W na każdy z głośników i 115 W na suba o ile parametry podane przez producenta są prawdziwe (ustalmy, że tak). Czyli jakby nie patrzyć stosunkowo zbyt mało.

Co innego gdybyś chciał zasilić tylko przód i suba. Wówczas wychodzi ci po 115 W na każdy z przednich głośników ( czyli już ładnie) i 115 W na suba (czyli za mało). Jeśli chodzi o suba to takie minimum pod dobry głośnik zaczyna się mniej więcej od 150 W.

Ja osobiście bym sobie odpuścił ten wzmak i rozejrzał się za czymś innym, będąc pewnym co do głośników i ich mocy oraz dysponując jakimś budżetem przeznaczonym na sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, byłem dziś u speca który kocha sprzety i odradził mi go.

 

będę szukał dalej. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności