Skocz do zawartości
Krackers

Alufelgi BBS CH oferta na aledrogo

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu ma za 1550 do oddania felgi BBS CHALLENGE 17cali zarzeka się ze proste. felgi na zdjęciach wydaja się być ok ale po przesłaniu zdjęć w większej rozdzielczości widać rdzę w gniazdach śrub. Prawdopodobnie to wersja zimowa i na zimówkach jeździły, ale niestety nie udało mi się tego dowiedzieć od sprzedającego.

 

Jak sądzicie, za tą cenę kradzione czy felerne?

 

Link: http://allegro.pl/oryginalne-bbs-ch-challenge-motorsport-17-5x112-i1705767812.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gościu ma za 1550 do oddania felgi BBS CHALLENGE 17cali zarzeka się ze proste. felgi na zdjęciach wydaja się być ok ale po przesłaniu zdjęć w większej rozdzielczości widać rdzę w gniazdach śrub. Prawdopodobnie to wersja zimowa i na zimówkach jeździły, ale niestety nie udało mi się tego dowiedzieć od sprzedającego.

 

Jak sądzicie, za tą cenę kradzione czy felerne?

 

Link: http://allegro.pl/oryginalne-bbs-ch-challenge-motorsport-17-5x112-i1705767812.html

normalna cena, 18'' jest w granicach 1500-1800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero 19'' się cenią. Normalna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł za linka. Co do tych bbs ch z aukcji to widziałem kilka kompletów i ceniono je wyżej, a koleś unikał odpowiedzi więc sądziłem że coś z nimi jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzą jedynie BBS CH albo Anzio Vision. Na felgi mogę przeznaczyć do 2000zł, więc mogę mieć nówki Vision albo BBS CH używane. Bardziej jestem za BBS CH ze względu na fajniejszy wygląd i jakość wykonania. Gdyby nie ta rdza w gniazdach srub w BBSach z tego linku pewnie bym je wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W grę wchodzą jedynie BBS CH albo Anzio Vision. Na felgi mogę przeznaczyć do 2000zł, więc mogę mieć nówki Vision albo BBS CH używane. Bardziej jestem za BBS CH ze względu na fajniejszy wygląd i jakość wykonania. Gdyby nie ta rdza w gniazdach srub w BBSach z tego linku pewnie bym je wziął.

 

jesli masz tyle kasy przeznaczone nie rob błędu kup odrazu 18 lub 19 będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli masz tyle kasy przeznaczone nie rob błędu kup odrazu 18 lub 19 będziesz zadowolony

 

Zastanawiałem się nad 18, ale u nas w powiecie drogi są naprawdę koszmarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Felga 17" z opona (najpopularniejsza) 215/45 ma wysokosc opony 96mm a felga 18" z opona (najpopularniejsza) 225/40 ma wysokosc opony 90mm. Jesli nie chcesz wsadzac tam naprawde nietypowych felg i opon to tak naprawde dużej roznicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 17" najpopularniejsza opona to 215/45? Sądziłem że 225/45 są bardziej dostępne przez co popularniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to zalezy chyba od szerokosci felgi ja mam 8 calowa i 215 to bym miał naciag juz i dedykowane jest 225 ale oglnie to chyba częściej sie spotyka 225 niz 215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może i macie rację. W takim razie przechodząc do sedna sprawy mam oponę 17" która ma wysokość 101mm oraz oponę 18", która ma wysokość 90mm.

 

Nie zmienia to faktu, że przy tym:

Zastanawiałem się nad 18, ale u nas w powiecie drogi są naprawdę koszmarne.

dużej różnicy kolega nie odczuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużej różnicy kolega nie odczuje

Z tego założenia równie dobrze mogę pozostać przy 16:)

 

18" to już szeroka felga (8.5) lepsza przyczepność ale i większe zamulenie auta. 17 x 7.5 będzie optymalnym rozwiązaniem. Dziękuję wszystkim za swoje wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności