Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko on w nim łaził nie ważne

Kazio zaciągał owszem,ale i Ty też dzielnie dawałeś radę :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

luźna gumka, odbierzesz za rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pokorą przyjmuje wszystkie wyrazy niezadowolenia,no ale cóż,nowe miejsce,pierwsza taka duża impreza którą organizowaliśmy.Nie nasza winą jest że coś tam z jedzenia było niesmaczne,w niektórych pokojach nie było stolika,tv,czy czajnika o którym nikt nie wspomniał w opisie.To co mogliśmy,staraliśmy się robić jak najlepiej,a że niektórzy nie potrafią docenić starań,poniesionych kosztów,czasu-sorry.Pogoda dała ciała,ciekaw jestem co szanowny Preziu,który tu miał największe pretensje,zrobił w Miedznej czy Spale,gdzie nie było sali.Ognisko jak ognisko,miejsce było przygotowane,pogoda nie dopisywała,więc mało kogo ono interesowało.Jedzenie mi smakowało,więc również nie wiem skąd pretensje,miało być grillowane na zewnątrz -warunki nie pozwoliły.Warunki w budynku nr7-kto chciał właściciel bezproblemowo zwracał koszty noclegu,kierowal do ośrodka naprzeciwko.Z tego co zauważyłem pewna grupa osób była nastawiona od początku na krytykę w organizacji zlotu,ja również byłem przygotowany na przyjęcie krytycznych uwag wobec Asi i mnie.Przyjmuję z pokorą i proponuje każdemu marudzącemu podjęcie się organizacji zlotu,zobaczycie jak fajnie jest słyszeć że zupa była za słona i tsza było pić na parapecie,po tym jak pół roku człowiek zapier_dala.Nikt nas nie zmuszał do organizacji podjęliśmy się tego sami.Administracja nie miała wpływu na rozdzielanie pokoi-była w tym roku tak,jak to powiedział kubelt-uczestnikami.Byliśmy sami na placu boju.Nie wiem co poniektórzy sobie wyobrażali,że będziemy niańczyć ich i prowadzić gry i zabawy typu "bierki" czy "kącik szachowy"?To był zlot integracyjny,a nie kolonie dla klas III.Mimo pogody,odbył się "Rajd",oraz wszystkie konkurencje na placu manewrowym,więc o co niektórym chodzi?Fakt faktem,ze toczył się swoim życiem,ale dwie osoby niestety,nie mogą być wszędzie.Co do uwag do Faziego,uważam że wyglądu i stylu nikt nie wybiera,z tym się rodzi.A nazwanie go "Pajacem" było tu nie na miejscu,biorąc pod uwagę chamskie i prostackie zachowanie,włażąc z buciorami na stół,czy palenie gandzi na sali .

Tyle z mojej strony.Podziękowania dla wszystkich za przybycie,również dla tych którzy docenili nasze starania.Dla tych którzy się zawiedli-przepraszamy,ale zrobiliśmy co w naszej mocy żebyście się dobrze bawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było żałuję tylko jednego - że tak krótko z wieloma choć chciałem nie zamieniłem słowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Miedznej czy Spale,gdzie nie było sali
przestrzeliłeś chyba bo i w Miedznej i w Spale była sala... ba na sali w Miedznej miało miejsce pewne bardzo ważne(zwłaszcza dla Kuśka i Kuśkowej) wydarzenie :padam:
Co do uwag do Faziego,uważam że wyglądu i stylu nikt nie wybiera,z tym się rodzi.
ale mu pocisnąłeś :rotfl:

ja tam nie narzekam :D i tak nie tańczyłem wiec muzę olewałem(tylko czemu na karaoke dla Podlasia wybrałeś takie chooiowe piosenki :|) , dach mi nie ciekł, mieszkałem w odremontowanym budynku, czajnik mi nie potrzebny, stoło-telewizor miałem ale i tak go nie używałem i co najważniejsze mieszkałem w jedynym pokoju w budynku 9b w którym to nie sprawdzano legalizacji gaśnic :>:D więc się wysypiałem :P

 

mi nie podobały się tylko wybryki ludzkie o których pisałem wyżej i nie uważam żeby palenie w/w czy też tańczenie na stołach było jakieś strasznie... dodam że w Miedznej było tańczenie na dachach kilku kombiaków i nikt się nie czepiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarod - dzięki za wódeczkę,

kurcze.... o co chodzi.... co ja pod tą wiatą robiłem?.... wydawało mi się że wszystko pamiętam.....albo mnie wkręcacie :)

 

gdyby się dowiedziała co robiłem

może nie "co" a z kim........ to byś inaczej "śpiewał" :D:D :lol

 

 

 

:ok

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... o co chodzi.... co ja pod tą wiatą robiłem?.... wydawało mi się że wszystko pamiętam.....albo mnie wkręcacie

Wysłałeś "trzeźwego piętnastolatka po wódkę do sklepu" swoim hOplem, a później wszystko toczyło się swoim życiem. :D Miałem jakieś 30 minut przerwy w rozwoju akcji, a gdy już wróciłem pod wiatę to Jacek i ktoś jeszcze odprowadzał Cię do pokoju. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałeś "trzeźwego piętnastolatka po wódkę do sklepu" swoim hOplem

w ważnej sprawie pojechał... więc miał błogosławieństwo ;) .. i chyba miał prawko ;)

 

 

to Jacek i ktoś jeszcze odprowadzał Cię do pokoju

....a to spoko.... pamiętam..... był jeszcze czasi, slaweq i chyba Ziewal....takie duże chłopy - ale i tak nie dali rady :D

 

 

Buniek, Ty to cfaniak -bo nie chciałeś się dać namówić na kielicha i wszystko wiesz :D:D

 

 

pzdr

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby się dowiedziała co robiłem na zlocie to może i tak bym wyglądał

 

:diabel2:

 

 

Marlena spoko ' dziewczyna ' jest wiec by zrozumiala :P hahahah i znowu bylo by dobrze :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sobotę zapłonęło ognisko i zrobił się fajny klimat, szkoda że tak mało osób mogło się tam zmieścić.
no pawelb6 z jarodem tak rozpalili ognisko że nie dało sie ustac pod tą wiatą :D dzień wcześniej było lepiej, nie było ognia i waliliśmy wódeczke z kaczuszką, bladym :) i ziewalem - tatą ziewalem :D.

 

P.S. widział ktoś moje okulary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pawelb6 z jarodem tak rozpalili ognisko że nie dało sie ustac pod tą wiatą :D dzień wcześniej było lepiej, nie było ognia i waliliśmy wódeczke z kaczuszką, bladym :) i ziewalem - tatą ziewalem :D.

 

P.S. widział ktoś moje okulary?

 

no miejsce do picia fajne :) a okulary miał albo jeszcze ma blop zapytaj czy nie uwierają go w pewnym miejscu :D

 

---------- Post added at 08:03 ---------- Previous post was at 07:51 ----------

 

Wojtuś a gdzie jest ten filmik jak Ci pomagałem się podnieść???

 

cenzura musi być Ty go widziałeś ja też i pare innych osób i to wystarczy :)

 

Jak wrócę do chaty , to wrzucę pare fot - jak wyglądałeś :haha A widok powie sam za siebie, więc dostaniesz od kobity spóźniony wpier....ol :P

 

ani mi się waż :krzeslem najpierw do autoryzacji dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby się dowiedziała co robiłem na zlocie to może i tak bym wyglądał
Ale szczęściarz że nie byłeś ze swoją, moja się do mnie nie odzywała 2 dni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buniek, Ty to cfaniak -bo nie chciałeś się dać namówić na kielicha i wszystko wiesz

Ba, liczyłem że zaproponujesz po krótkiej przerwie, ale okazało się, że nie miałeś już chyba i wódki i siły. :D Co do pierwszego nie jestem całkiem pewny... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pawelb6 z jarodem tak rozpalili ognisko

jozko rozpalił ;)

to on tym wszystkim kręcił :lol my mu pomagaliśmy

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarod ale wodeczka byla naprawde dobra przy ognisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzień wcześniej było lepiej, nie było ognia i waliliśmy wódeczke z kaczuszką, bladym i ziewalem - tatą ziewalem .

..a potem miotało tatą jak szatan i leżał krzyzem :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..a potem miotało tatą jak szatan i leżał krzyzem

 

Oj, lezal, lezal.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale szczęściarz że nie byłeś ze swoją, moja się do mnie nie odzywała 2 dni. ;)

 

Jacek ciche dni w związku to dowód miłości żony do męża :D

 

..a potem miotało tatą jak szatan i leżał krzyzem :D :D :D

 

Oj, lezal, lezal.... :)

 

ktoś musiał wam małolatom pokazać jak się starszyzna bawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś musiał wam małolatom pokazać jak się starszyzna bawi

Naśmiewać to się umią ale pomóc już to nie bardzo.Dobrze że ja byłem obok bo byś leżał do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik niczym ze zlotu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności