Skocz do zawartości
Patryk_

Dla niejadących na VI zlot ogólnopolski ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak rok temu...Znowu pojawia się ten temat ;)

opowiadamy o "niewyjazdach",przyczynach itp.itd :hyhy

Luźne rozmowy a i piwa się napić można :lol no chyba że ktoś chce coś mocniejszego ;)

 

Ja mam konkretny powód-budowa...Jak wiadomo jest to dla mnie temat teraz najważniejszy,bo na święta mam już tam zamieszkać ( tzn.bardzo chcę ;) ) więc wiadomo czemu nie jadę...Poza tym praca,praca,praca...Urlop mam dopiero w sierpniu więc i tak nie dałbym rady-a szkoda :(

 

Ale :564: za niejadących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc mój powód to tegoroczny rajd Rzeszowski przyjaciel będzie na nim miał debiut w RSMP także każdą wolną chwile pomagam mu na ile mogę w przygotowaniach itd.

Także :564: niejadących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc mój powód to tegoroczny rajd Rzeszowski przyjaciel będzie na nim miał debiut w RSMP także każdą wolną chwile pomagam mu na ile mogę w przygotowaniach itd.

Także :564: niejadących

 

O!Temat nie jest mi obcy,wręcz uwielbiam ten spport.Sam w końcu parę lat temu startowałem :hyhy

 

Czym zamierza w eresempkach śmigać??

:564: sie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym zamierza w eresempkach śmigać??

Honda civic type R w grupie N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Honda civic type R w grupie N

 

W A7 miałby mniejszą konkurencję ;)

 

Ale dobrze że startuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze że startuje

Dokładnie tym bardziej że jak na razie wszystko z własnej kieszeni pokrywa a sam dobrze wiesz ze niestety piękny ale cholernie drogi sport także wypijmy Radka zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tym bardziej że jak na razie wszystko z własnej kieszeni pokrywa a sam dobrze wiesz ze niestety piękny ale cholernie drogi sport także wypijmy Radka zdrowie

 

Niestety ten sport jest drogi...A szkoda,bo ti piekny i widowiskowy sport.Przede wszystkim kasa-nie masz nie jeździsz.Dlatego też musiałem zrezygnować niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę bo mam sesje... egzaminy , nauka... nieestety to nie podstawówka, że mogę to olać... niby mógłbym i mieć egzaminy we wrześniu, ale jestem w szkole prywatnej i tutaj za każdą poprawkę itp się płaci więc wyszedł bym na tym chu.... poza tym pracuję i nie chcą mi dać wolnego... jedynie kiedy będę miał urlop to dopiero we wrześniu 2 tygodnie... Niestety młody jestem, dopiero zaczynam ... więc robią ze mną co chcą, a ja muszę tylko grzecznie odpowiadać tak jest szefie .. heh cuż poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pojadę .. może nie pojadę .. i tak na zdrowie :zdrowko::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ten sport jest drogi...A szkoda,bo ti piekny i widowiskowy sport

Bolesna prawda mnie też zostało już tylko kibicowanie ale cieszy to że ciągle w jakimś sensie biore czynny udział w rajdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę bo mam sesje... egzaminy , nauka... nieestety to nie podstawówka, że mogę to olać... niby mógłbym i mieć egzaminy we wrześniu, ale jestem w szkole prywatnej i tutaj za każdą poprawkę itp się płaci więc wyszedł bym na tym chu.... poza tym pracuję i nie chcą mi dać wolnego... jedynie kiedy będę miał urlop to dopiero we wrześniu 2 tygodnie... Niestety młody jestem, dopiero zaczynam ... więc robią ze mną co chcą, a ja muszę tylko grzecznie odpowiadać tak jest szefie .. heh cuż poradzić.

 

Coś o tym wiem...Też studiowałem-dzienne później zaoczne bo musiałem iść do pracy (wreszcie legalnej :lol ) ale i tak wspaniale wspominam tamte czasy-było :dobrze

 

 

może pojadę .. może nie pojadę .. i tak na zdrowie :zdrowko::P

 

Nie drażnij mnie Mejdej :-D

 

Zdrówko Twoje ;)

:564:

 

 

 

Bolesna prawda mnie też zostało już tylko kibicowanie ale cieszy to że ciągle w jakimś sensie biore czynny udział w rajdach

 

Tak samo jak i ja :)

W zeszłym roku mieliśmy tylko jeden forumowy wyjazd na rajd-Barbórkę Cieszynską a i tak było nas (tyle co nic) mało...

Mam nadzieję że się to zmieni :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku mieliśmy tylko jeden forumowy wyjazd na rajd-Barbórkę Cieszynską a i tak było nas (tyle co nic) mało...

No to w tym roku będzie o jednego więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie chu..owo to sie naje..emy i bedzie zaje..scie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę bo mam sesje... egzaminy , nauka... nieestety to nie podstawówka, że mogę to olać... niby mógłbym i mieć egzaminy we wrześniu, ale jestem w szkole prywatnej i tutaj za każdą poprawkę itp się płaci więc wyszedł bym na tym chu.... poza tym pracuję i nie chcą mi dać wolnego... jedynie kiedy będę miał urlop to dopiero we wrześniu 2 tygodnie... Niestety młody jestem, dopiero zaczynam ... więc robią ze mną co chcą, a ja muszę tylko grzecznie odpowiadać tak jest szefie .. heh cuż poradzić.

 

Co to za szkoła że masz w lipcu egzaminy? Ja już od 2 tyg na UWM mam luz, mama na TWP w Olsztynie też ma po sesji. A i żeby nie było- na państwowych uczelniach tez się płaci za poprawki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dopiero 4 wpisy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i żeby nie było- na państwowych uczelniach tez się płaci za poprawki
Nie na każdej ;) Na szczęście ostały się takie co się nie płaci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie na każdej ;) Na szczęście ostały się takie co się nie płaci :D

Byłem na prywatnej i słono sobie liczyli,bo też sporo poprawek miałem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może pojadę .. może nie pojadę .. i tak na zdrowie

Ty masz być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też nie jadę, na następny pewnie też nie ale na VIII może może :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...Po pierwsze KASA!Po drugie,KASA! i Po trzecie KASA! O czasie i ostatnio wynikłych sprawach rodzinnych, nie wspominam:drinks:

Ale piwko, zawsze , nawet pod wodą:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności