Skocz do zawartości
maystero

błąd spalonej żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

A nadomiar zlego przekodowalem znowu żeby bylo bez oswietlenia nóg i nic to nie zmienilo !

Odłącz aku na pół godziny, może pomoże, na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemak mam taki problem. Komputer pokazuje mi ze mam spalona zarowke a zarowki swieca dobrze co mam zrobic?

 

Byla spalona lewa przód ale wymienilem swieci okej ale komp nadal pokazuje ze spalona.... :/

Z gory dziekuje za info. Pozdrawiam :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie panowie dzis wiem wiecej na temat tych bledow spalonych zarowek od swiatla cofania w passacie b6 i od swiatla przeciwgielnego tylnego nadal bledy zostaly natomiast odpalilo oswietlenie przestrzeni nog wczesniej nie dzialalo poniewarz wpiolem przewod nie do tej kostki czyli wpiolem do kostki c sonsiedniej kolega bimbasz pytal jaki bortnez siedzi u mnie w aucie odpowiadam3c0937049h moze jakies teraz pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie mam jeszcze jeden problem dodatkowo teraz zapalila mi sie kontrolka poduszki powietrznej po podpieciu kompa jest komunikat zapalnik poduszki pasazera gorny limit przekroczony co ten komunikat oznacza pomozcie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niedawno kupiłem Passata b6 (trzeci z kolei wcześniej b5 i b5FL uwielbiam Passaty) i mam taki problem z tą nieszczęsną kontrolką przepalonej żarówki a mianowicie wszystkie palą a kontrolka się świeci odchodzę już od zmysłów bo wymieniłem i sprawdzilem już całe oświetlenie i nie wiem dlaczego ta kontrolka nie świeci :/ jak wyciągnę żarówkę to komp pokazuje która ,ma defekt

ale wszystkie palą

pomocy może jakieś kasowanie błędów

auto było skanowane VAG i żadnych błędów niewiem co robić strasznie mnie irytuje ta kontrolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pali się kontrolka na desce, to podłączony komputer musi znaleźć jakiś błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak włączysz światła drogowe czy po kilku sek. nie gasną same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy tak wszyscy mają ale czuje że mogło być coś kombinowane przez wcześniejszego właściciela

jak mam włącznik świateł na 0 to i tak się palą światła a nie pali się oświetlenie wewnętrzne tzn. radio itp.

tez tak macie?

a co do świateł to palą się cały czas nie gasną po kilku sek.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

aaa co w przypadku jak światła drogowe będą gasły po paru sek ? co to oznacza co klękło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czy tak wszyscy mają ale czuje że mogło być coś kombinowane przez wcześniejszego właściciela

jak mam włącznik świateł na 0 to i tak się palą światła a nie pali się oświetlenie wewnętrzne tzn. radio itp.

tez tak macie?

 

Pewnie masz zakodowany tryb skandynawski - dla wygody się to włącza, ale nie powinno to mieć nic wspólnego z kontrolką spalonej żarówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za zaintersowanie tematem ale nie zmienia to faktu że kontrolka się pali cały czas

jakieś propozycje rozwiązania tematu?

dodam że wszystkie żarówki na zewnątrz i wewnątrz, bezpieczniki są sprawdzone, styki popsikane kontaktem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie pozostaje ci nic innego tylko podpiąć się do kompa i zaczytać błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

podepnę do kompa i zobaczę co się tam dzieje

a masz może jakiegoś kumatego kolesia co ma kompa?

bo w servisie pewnie będę musiał zapłacić jak za zboże i jeszcze wysłuchiwać co jak kupiłem wiadomo fachury z servisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, i niedługo potem żarówka przepaliła się naprawdę. Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz może jakiegoś kumatego kolesia co ma kompa?

bo w servisie pewnie będę musiał zapłacić jak za zboże i jeszcze wysłuchiwać co jak kupiłem wiadomo fachury z servisu :)

 

Niestety nie mam, może podjedź do auto-brruma koło MC'donalda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Też tak miałem, i niedługo potem żarówka przepaliła się naprawdę. Poważnie.

 

witam

a jakieś objawy miałeś nie wiem słabiej świeciła jakaś żarówka no i która się przepaliła

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz bi xenon skrętny ???ustawiają cie się światła ??chodzi mi o "Samopoziomowanie" bo jak nie to też błąd się świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

aaa co w przypadku jak światła drogowe będą gasły po paru sek ? co to oznacza co klękło?

 

 

A to może się okazać, że np. bawiłeś się regulacją jasności podświetlania zegarów i elektronika zgłupiała, albo siada żarówka.

 

Pierwszy objaw ja miałem i pomogło (nie wiem dlaczego) ściemnienie, rozjaśnienie i ściemnienie podświetlania zegarów po takiej operacji błąd znikną po włączeniu długich. Podobno jest to znany bug w B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam xenonów mam zwykłe na szczęście bo to kolejna rzecz która lubi padać :/

Jakiś czas temu czytałem o tym podświetleniu zegarów sprawdzałem i nic to nie dało, kontrolka świeci od czasu zakupu tzn. jak kupiłem to już się paliła pomyślałem sobie że pewnie jakaś żarówka przepalona jest ale po dogłębnym sprawdzeniu okazało się że wszystkie świecą

no nic widzę że bez kompa się nie obejdzie no chyba że za jakiś czas któraś żarówka padnie i problem się rozwiąże

Dzięki Panowie za odpowiedzi i sugestie

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porada dla wszystkich odegnijcie styki w oprawie (4) i błedy znikną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porada dla wszystkich odegnijcie styki w oprawie (4) i błedy znikną

 

siema o co kaman z tymi stykami

co masz na myśli

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Porada dla wszystkich odegnijcie styki w oprawie (4) i błedy znikną

 

siema o co kaman z tymi stykami

co masz na myśli

 

chodzi mi o to w których stykach grzebać:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności