Skocz do zawartości
prusax

Problem z podłączeniem do Sharan MK2 VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem VCDS-a 10.63 chińczyka, windows 7 starter 32 bit, zainstalowal się normalnie, podłączałem go do tourana i skody i wszystko ok a podlaczam do siebie (sharana mk2) i dioda świeci sie jakby na zielono czerwono a nie na zielono i nie mogę wejść w żadną sekcję. System świeży na lapku tylko windows i vcds. Co może być?

Edytowane przez prusax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest kupic chinczyka i teraz masz problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczyk to chinczyk nie da sie ukryc, ale napewno kolejnosc zrobiles dobrze?? napisz cos wiecej albo na PW pozdro buki

Edytowane przez buki
ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka tu kolejnosc obowiązuje? CHyba ze w Chinczykach. Moze to MicroCan jest sclonowany, a one nie mają K-line w sobie, albo jaks odchudzona wersja Can hex-a. Porywajcie sie dalej na te 10.6.3 dziadowe wersje.... .auta mają z 2007 roku max a kabel musza miec z 2011. Była wersja 908.1 i nie bylo problemu z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ma 908 i 912 i śmiga az milo!!! i z 2011 tez obrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywamy sie bo nie ma co kupić żeby cana obrobiło, nie będe wydawal kasy na 2 kable jak będe chciał zrobić coś w aucie z canem, a co do chińczyka, jak bym miał na oryginal to bym nie kupowal klona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem tyle, że z Seatem Alhambrą, ale to jeden i ten sam samochód.

Mam VCDS'a 9.08 i śmiga we wszystkich samochodach do których go podłączałem, a podłączałem sporo różnych samochodów, a w tym nie chce się w ogóle połączyć.

Aha, i zwykłym kabelkiem KKL tez nie chce się połączyć.

wiec to nie wina 10.63.

i nie ma co na Chinczyków narzekać. Ja kupiłem kabelek za 25F i jestem bardzo zadowolony. śmiga ze wszystkimi autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności