Skocz do zawartości
mielke

Czy do passata zmieszczę plazmę 50" i jeszcze parę innych rzeczy :) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie

Mam do przewiezienia takie rzeczy:

-telewizor 50"(plazma) i 37"(LCD)

-urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner/ksero)

-słuchawki bezprzewodowe

-telefony komórkowe (2 szt)

-kamera cyfrowa

-wieża

-aparat fotograficzny (lustrzanka)

-dwa laptopy

Wszystko w kartonach zapakowane oryginalnie czy da się to wszystko na raz przewieź i jak to umiejscowić w aucie by podczas podróży nic się temu nie stało wiem ze plazma i LCD musi być w pionie

Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie skoro jest to originalnie zapakowane. Ja ledwo do bagażnika wcisnąłem lcd 42" też w pudełku fotele musiałem położyć a na siedzenie nie wejdzie bo za wąskie auto chyba ,że masz kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sedana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-telewizor 50"(plazma) i 37"(LCD)

 

Nie ma takiej opcji aby to zmieścić, a plazmę należy przewozić na pionowo, nie może leżeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jak masz w passacie hak do ciagniecia przyczepy to zmiescisz wszystko co piszesz i jeszcze troche,przyczepe pozycz na stacjach poliwowych tych markowych napewno maja.Jak masz watpliwosc to obejzyj,dowod rejestracyjny i pisze w nim V.W. passat samochod OSOBOWY,a nie ciezarowka lub furgonetka.autko jest przeznaczone i przystosowane do wozenia ludzi , a nie tobolow,to nie Rumunia a Passacia to nie DACJA ( cyganka) Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

wiem ze plazma i LCD musi być w pionie

Macie jakieś pomysły ?

 

a dla czego? wydaje mi sie że nowy orginalnie zapakowany nie ma znaczenia

 

pracowałem w uk w wielkim magazynie gdzie takie sprzety słaliśmy do sklepów i zawsze na palecie szły na leżąco nigdy w pionie

 

lodówki tez powinny być w pionie ale wozi sie tez na lezaco tylko trzeba póżniej przed uruchomieniem postawic ja w pionie i odczekac 1-2h

 

moze sie myle i nie mam racji - opisuje tylko moje spostrzeżenia, i mówię ci ze twój tv zapewne nie raz podróżował leżąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopie jak masz w passacie hak do ciagniecia przyczepy to zmiescisz wszystko co piszesz i jeszcze troche,przyczepe pozycz na stacjach poliwowych tych markowych napewno maja.Jak masz watpliwosc to obejzyj,dowod rejestracyjny i pisze w nim V.W. passat samochod OSOBOWY,a nie ciezarowka lub furgonetka.autko jest przeznaczone i przystosowane do wozenia ludzi , a nie tobolow,to nie Rumunia a Passacia to nie DACJA ( cyganka) Pozdrawiam ...
nie mam haku :/

 

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

 

To masz pod górkę ;)

Ale jak wymontujesz fotel pasażera z przodu i kanapę z tyłu to jest szansa, że wtulisz z bara ;)

 

Ale dla pewności spytaj Indi'ego http://forum.vw-passat.pl/private.php?do=newpm&u=11211 ;)

tez nad tym myślałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sedana za chiny nie upchniesz :( ja swoją plazme 50" w kombi dałem rade po złożeniu siedzeń z tyłu ale do sedana to tylko przyczepka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sedana za chiny nie upchniesz :( ja swoją plazme 50" w kombi dałem rade po złożeniu siedzeń z tyłu ale do sedana to tylko przyczepka
opcja z przyczepką odpada auto nie widziało haka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a sprobuj siedzenia przednie dac na max do przodu podlóz cos pod nogi z obu stron tak by byklo na rowni z tunelemi 50" powinno wejsc na siedzienie 42 a reszta to juz najmniejszy problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a sprobuj siedzenia przednie dac na max do przodu podlóz cos pod nogi z obu stron tak by byklo na rowni z tunelemi 50" powinno wejsc na siedzienie 42 a reszta to juz najmniejszy problem :D
no właśnie tak myślę ze ta plazma powinna się tam zmieścić za siedzeniami lub na kanapie tylnej ale wolałem się upewnić a resztę jakoś poukładam :)

Chodzi mi glównie o te TV żeby ich nie uszkodzić i żeby plazma się nie rozlała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś pomysły ?

plazmę wrzuć na dach, reszta wejdzie do środka.

 

*załatw sobie busa, obejdzie się bez zniszczeń i stresów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plazmę wrzuć na dach, reszta wejdzie do środka.

 

*załatw sobie busa, obejdzie się bez zniszczeń i stresów.

nie mam bagażnika dachowego zobaczymy jak to jest z szerokością passata we wnatrz bo takie tv maja ok 120cm szerokości i 75 wysokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewożenie plazmy w sedanie to generalnie kiepski pomysł ;) Musi stać w pionie, także jak się zepsuje to się nie zdziw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno wejść wszystko prócz plazmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinno wejść wszystko prócz plazmy :D
potrafisz pocieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i brutalnie - nie wejdzie.

Choc skoro Polacy mogli jechac do RFNu w szostke w Maluchu, to moze jednak warto pokombinowac?;) Niezaleznie czy Ci sie uda czy nie , wrzuc prosze fotke:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krotko i brutalnie - nie wejdzie.

Choc skoro Polacy mogli jechac do RFNu w szostke w Maluchu, to moze jednak warto pokombinowac?;) Niezaleznie czy Ci sie uda czy nie , wrzuc prosze fotke:)))

postaram się ale mam nadzieje ze nie będę musiał tego robić

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie wiejdzie Ci to na raz:( dlatego ja nie zdejmuję haka bo raz czy dwa na rok się przydaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności