Skocz do zawartości
pawcio1987

Problem z obrotami po wymianie akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem po wymianie aku,na nowy na bp skacza obroty znaczaco,a na gazie falowanie od czasu do czasu i zacinaja sie na ok 1500,po zalozeniu nowego aku auto stalo odpalone az zalaczyly sie wentylatory,takze komp powinien zalapac dobre parametry(Chodzil na bp).Prosze o porade co zrobic i jak zaadaptowac kompa jeszcze raz jesli mialo by to miec miejsce.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co nikt nic nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra czekam w dalszym ciagu na jakies podpowiedzi:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaobserwowalem cos nowego,po wcisnieciu pedalu gazu i checi przelaczenia na gaz tj by cos odcinalo na benzynie go.podejdzie z 1000obr do 1500 i odetnie go(pedal caly czas wcisniety)potem znow pusci go zalapie do 2000tys obr i sie przelaczy,na gazie chodzi roznie albo go dlawi albo 1200 trzyma w tych granicach albo 400-500.Bylem u elektryka i mowil mi ze komputer mogl zgubic wpisy i teraz ciezko mu sie dostroic i trzeba wgrac nowe i podobno ze bedzie dobrze po tym.Gazownik mowi ze potencjometr w silniczku krokowym.a ja zglupialem juz i co robic?Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulator też sie rozpina specjalnie- ujemną klemą najpierw. Tak zrobiłeś? Spróbuj jeszcze raz rozłączyć i zresetować. Jak nie da rady, to VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpinalem i nic.wyszlo pod VAG-iem ze krokowiec padniety jest:-(trzeba bedzie jakas uzywke zakupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik krokowy sprawdza się, przykładajac np. baterię płaską do dwóch skrajnych styków w złączu, zmieniajac biegunowość trzpień bedzie się wysuwał i chował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis odłaczylem krokowy i po kilkunastu minutach podlaczylem i jest ok,wiec na razie nie wymieniam tylko przeczyszcze go.i mam pytanko czym odkrecic 2 śrubki ktore ida tam gleboko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności