Skocz do zawartości
oleksy

Praca w Niemczech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy według was ludzie bez kwalifikacji i znajomości języka mają jakies szanse na prace w Niemczech?

Jesli ktoś wie i ma namiary to proszę o jakieś namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy według was ludzie bez kwalifikacji i znajomości języka mają jakies szanse na prace w Niemczech?

 

Kolego - mają, tak jak kiedyś się wyjeżdżało czyli szpadel i do przodu. Kretynów to oni swoich mają.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli bez znajomości języka,to jak przekażesz im ze chcesz pracować ? ;)

będzie ciężko,ale kto nie ryzykuje,ten nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

Cieżko będzie ci coś znaleść może nie aż tak cieżko ale czy kasa z tego będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej branży pracy poszukujesz bo coś by się znalazło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej branży pracy poszukujesz bo coś by się znalazło?
Ogólnie budowlanka pracowałem na budowie jako pomocnik i liznęło sie różnych robót .malowanie elewacji ocieplenia i troche murarki .

Mam tez spore doświatczenie w pracy pilarka i kosą spalinowa pracowałem w lesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpózniej we wtorek dam Ci numer do gościa który jest uczciwy i nie wykołuję Cie, zadzwonisz zapytasz i będziesz wiedział co i jak,tam u niego pracuje 6 czy 7 polaków także dasz rade. Tylko że chyba to aż w Dortmundzie, Kolen.No nie wiem dokładnie gdzie teraz robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zadzwonie Trudno w naszym kraju zyc za 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trudno a jak jeszcze masz rodzine na utrzymaniu to już masakra. Ale w DE też już sie zaczyna sypać z płacami przez te otwarcie granicy, oni myślą że polacy będą robili za 5-6 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie trudno a jak jeszcze masz rodzine na utrzymaniu to już masakra. Ale w DE też już sie zaczyna sypać z płacami przez te otwarcie granicy, oni myślą że polacy będą robili za 5-6 euro.

Nawet te 6 euro to dla zwykłego robola to sporo To ponad 20Zł na h Gzie w polsce możnatyle zarobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet te 6 euro to dla zwykłego robola to sporo To ponad 20Zł na h Gzie w polsce możnatyle zarobić

 

racja,ale przez takie właśnie podejście do sprawy,zamiast płacić stawkę standardową,Niemiec płaci coraz mniej,aż w końcu tylko ruskim opłaca się robić .. dopóki nie dostaną praw do zasiłku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
racja,ale przez takie właśnie podejście do sprawy,zamiast płacić stawkę standardową,Niemiec płaci coraz mniej

 

dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpózniej we wtorek dam Ci numer do gościa który jest uczciwy i nie wykołuję Cie, zadzwonisz zapytasz i będziesz wiedział co i jak,tam u niego pracuje 6 czy 7 polaków także dasz rade. Tylko że chyba to aż w Dortmundzie, Kolen.No nie wiem dokładnie gdzie teraz robi.
Jak kolego z tymi namiarami? Pozdrawiam wszystkich pracujących i poszukujących pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło pw przepraszam za zwłoke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można by było to podpiął bym się pod ten temat. Od jakiegoś miesiąca szukam pracy za granicami naszego kraju niestety z marnym skutkiem, gdyby ktoś z Was słyszał, że gdzieś są jakieś miejsca pracy prosiłbym o kontakt. Interesowała by mnie każda oferta gdzie pracy fizycznej gdzie wystarczyłby język angielski. Niekoniecznie muszą to być Niemcy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można by było to podpiął bym się pod ten temat. Od jakiegoś miesiąca szukam pracy za granicami naszego kraju niestety z marnym skutkiem, gdyby ktoś z Was słyszał, że gdzieś są jakieś miejsca pracy prosiłbym o kontakt. Interesowała by mnie każda oferta gdzie pracy fizycznej gdzie wystarczyłby język angielski. Niekoniecznie muszą to być Niemcy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

ja również prosiłbym o namiary również nie muszą być to tylko Niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie jestem sam, ale co się dziwić. Samemu bardzo trudno jest coś znaleźć a wizja normalnego życia za granicą jest wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopy sio na wyspy, jeśli jesteście kumaci i pracowici na pewno tam się zaczepicie i coś zarobicie. Wydaje mi się że zdecydowanie lepiej niż w Niemczech. Ja co roku śmigałem za studenta do UK i zawsze pracowałem i wracałem zadowolony. Fakt że jest rodaków już w UK pełno ale niestety najwięcej tych którzy pojechali tam szukać drugiej szansy i chcieliby najchętniej się ślizgać.NIESTETY :(

 

Powodzenia w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wysp w tym momencie to chyba jedynie Anglia wchodzi w grę, rozmawiałem ze znajomym, który w Szkocji siedzi to mówił, że u nich teraz kiszka jest z pracą, ale faktycznie Anglia była by dobrym rozwiązaniem z powodu języka. Po angielsku nie ma problemu żebym się dogadał natomiast niemieckiego znam jedynie podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że i Anglia to juz też nie tak hop siup z pracą jak kiedys było, kiedy to brali byle kogo z ulicy co tylko pracowac chciał. Mieszkam w małej mieścinie i każdy kurczowo teraz się trzyma tego co ma, bo poprostu brakuje pracy :(

Być może w większych miastach jest inaczej, ale tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności