Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

Don Sulco odpuść sobie te lampy nie polecam ich w ogóle, po miesiącu użytkowania jedna pełna wody zaraz druga to samo, co do świecenia absolutnie nie spełniły moich oczekiwań. Powiem szczerze, że przerobiłem trochę tych lamp, trochę kasy straciłem i co kupiłem Philipsa x 4 zamontowałem i nie zamieniłbym tych świateł na żadne inne. Nie będę tu mówił o jakości wykonania bo nie ma się w ogóle do czego przyczepić a jeżeli chodzi o moc świecenia to jest po prostu kosmos. Dla mnie osobiście nie ma w tej chwili mocniej świecących lamp, ale to tylko moje prywatne odczucie, aha a co do wyglądu hmm pewnie ze obłe fajnie pasują itd. ale wydaje mi się że chodzi o to by być widocznym na drodze a nie że ma coś fajnie wyglądać i nie spełniać swojej funkcji. Ja zamontowałem je prawie idealnie na wprost i wystają tylko ok 1.5 cm z jednej strony myślę że do przeżycia ale jeszcze raz mówię to tylko moja prywatna opinia. Pozdrawiam wszystkich użytkowników B6 ze światłami do jazdy dziennej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamontowałem je prawie idealnie na wprost i wystają tylko ok 1.5 cm z jednej strony myślę że do przeżycia ale jeszcze raz mówię to tylko moja prywatna opinia. Pozdrawiam wszystkich użytkowników B6 ze światłami do jazdy dziennej :D

 

 

Możesz dać fotkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Ciężko się na coś zdecydować i to długich poszukiwaniach zobaczyłem takie światła:

http://allegro.pl/dzienne-drl-506s-samsung-led-smd-mega-mocne-skosne-i2210172401.html

Kolega ma podobne (jeszcze stary model) zamontowane w Avensisie, i jak porównywałem z moimi Philipsami 4LED to jego świecą mocniej, bardziej na biało i na wprost.

Ma ktoś takie u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że przerobiłem trochę tych lamp, trochę kasy straciłem i co kupiłem Philipsa x 4 zamontowałem i nie zamieniłbym tych świateł na żadne inne

Jak możesz to też mam prośbęd o jakieś zdjęcia, ponieważ właśnie takie chciałbym zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to też mam prośbęd o jakieś zdjęcia, ponieważ właśnie takie chciałbym zamontować.

 

Właśnie dostałem odpowiedź na zapytanie o te lampy:

 

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-skosne-chrom-a6-passat-i2179629167.html

 

 

Pytałem sprzedawcę, czy ma krótszą wersję.

 

Jego odpowiedź.

"Mam 20,5. Są po łuku, powinny pasować, 169 zł. + transport."

 

Czy ktoś może sprawdzić czy wejdą w nasze kratki z halogenami?

Ja do Paska będę miał dostęp dopiero w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kratkach z halogenami zmieści się lampa o długości do 22,5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem poczekajmy na potwierdzenie, że oferowana lampa jest konstrukcyjnie taka sama, jak ta z oferty.

Poprosiłem sprzedawce o potwierdzenie tego faktu i ewentualnie zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem poczekajmy na potwierdzenie, że oferowana lampa jest konstrukcyjnie taka sama, jak ta z oferty.

Poprosiłem sprzedawce o potwierdzenie tego faktu i ewentualnie zdjęcie.

 

Czołem!

WW

Jak będziesz miał foto i info daj znać bo sam wstrzymałem się z zakupem innych lamp.

Oglądałem aukcje tego sprzedawcy ale nie mogę znaleźć krótszego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosząc o fotografie, od razu poprosiłem o zgodę na umieszczenie jej na tym szacownym forum, dając mu do zrozumienia, że prawdopodobnie więcej znajdzie się chętnych na dobre światła przeciwmgielne do kratek z halogenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na odzew bo pasowałyby idealnie do kratek z halogenem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wiadomo coś na temat światełek już :)

 

A nie wie ktoś z was jaki rozmiar świateł do jazdy dziennej można wsadzić zamiast halogenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak, facet odpisał, że ma i że są takie same.

Ale ja nie do końca wierzę bo od fotografii się wykręca.

W związku z tym pytanie - jest tu ktoś z Piotrkowa?

Bo tam się sklep mieści.

Jeśli nikt, to ja dopiero mogę w poniedziałek tam jechać z Łodzi.

Ma ktoś bliżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych światłach http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-max-led-506-skosne-vw-passat-i2193256751.html szukam szukam już jakiś czas i sam nie wiem co wybrać aby jak najlepiej pasowało do paska a zarazem jak najmniej było widać że coś odstaje czy wystaje.

 

I co w nich moim zdaniem jest fajnie mają wbudowany starter w siebie oraz gasną całkowicie po zapaleniu świateł co bardzo by mi odpowiadało bo nie widzi mi się opcja przygasania na 50%.

Powiedzcie co o nich sądzicie

Edytowane przez wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wozny83 odpuść sobie te lampki.Znajomy już drugi raz je reklamuje.Parują i przestają świecić.Moim zdaniem są tylko dwie opcje na światła do jazdy dziennej: albo ustawić sobie tryb amerykański na halogeny (nie zgodne z prawem) albo kupić coś porządnego w przedziale 400 - 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wozny83 odpuść sobie te lampki.Znajomy już drugi raz je reklamuje.Parują i przestają świecić.Moim zdaniem są tylko dwie opcje na światła do jazdy dziennej: albo ustawić sobie tryb amerykański na halogeny (nie zgodne z prawem) albo kupić coś porządnego w przedziale 400 - 800 zł.

 

Skrzypek tylko jakie kupić masz może jakiś namiar na fajne światła do jazdy dziennej ?

W halogenach nie chce już dziennych bo raz już zapłaciłem za nie :kwasny a ostatnio miał bym powtórkę ale przegadałem pały i mnie puścili bez niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupić coś porządnego w przedziale 400 - 800 zł.

 

Przy takim założeniu taniej wychodzi wymiana akumulatora co 2-3 lata.

Edytowane przez WW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz może jakiś namiar na fajne światła do jazdy dziennej ?
Parę dobrych lamp widziałem w tym temacie.
W halogenach nie chce już dziennych bo raz już zapłaciłem za nie
O to dziwne,ja mam ponad rok i odpukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jakie można żarówki wsadzić do nich aby świeciły bardziej na biało.

I jak masz ustawione znaczy jaki tryb aby świeciły się po odpaleniu same halogeny a reszta czyli przednie lampy wraz z tyłem i całym środkiem były wyłączone. Bo ja miałem tak dziwnie że środek mi świecił.

 

Ale mimo to będe chyba bardziej skłonny zamontować jakieś drl-e bo u mnie coś koszą za jazdę na halogenach

Edytowane przez wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki tryb aby świeciły się po odpaleniu same halogeny
To tryb ameryka północna.Palą się tylko halogeny.

 

koszą za jazdę na halogenach
Często widzę auta z włączonymi postojowymi + halogeny + lampy tył.Policja widząc taką konfigurację od razu wyłapuje nie zgodność z kodeksem drogowym.Jeżeli chodzi o tryb amerykański na pierwszy rzut oka nie jest to już takie oczywiste (nowe np.skody,pasaty maję obok halogenów dodatkowe lampy które są światłami do jazdy dziennej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tryb ameryka północna.Palą się tylko halogeny.

 

Często widzę auta z włączonymi postojowymi + halogeny + lampy tył.Policja widząc taką konfigurację od razu wyłapuje nie zgodność z kodeksem drogowym.Jeżeli chodzi o tryb amerykański na pierwszy rzut oka nie jest to już takie oczywiste (nowe np.skody,pasaty maję obok halogenów dodatkowe lampy które są światłami do jazdy dziennej)

 

A jakie idą żarówki do halogenów ?

 

Wsadził bym jakieś takie bardziej białe i uruchomił gdzieś na nowo ten tryb, i pierdzielić może da rade pośmigać jakiś czas.

 

Czy coś takiego podejdzie:

http://allegro.pl/zarowka-hb3-hb4-efekt-xenon-homologacja-wroclaw-i2211971204.html

 

http://allegro.pl/zarowka-led-hb3-hb4-h11-18-smd-3-chip-54-led-i2222641400.html

Edytowane przez wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności