Skocz do zawartości
ormowiec

Przekaźnik przeciwmgielnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie działa mi światło przeciwmgielne (tył), podejrzewam przekaźnik bo bezpiecznik, żarówki i wyłączniki działają. Który to? Jak go sprawdzić "na stole"? Dodam że na włączniku nawet nie zapala sie kontrolka od tych świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

U mnie to samo, ale jak pomęczę trochę włącznik zał-wył-zał kilka razy to działa jakiś czas. Trzeba go chyba rozłożyć i przeczyścić. Co do przekaźnika to nie wiem czy tam wogóle jest takowy, nie mam schematu pod ręką i nie sprawdzę.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwałem go-przekaźnik z nr 18 na obudowie, okazuje się że jest sprawny?? już nie wiem co się stao, nie dochodzi na neigo napięcie z głównego wyłącznika świateł (a kupiłem nowy)... jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. jakieś sugestie?

 

Może to głupie co powiem, ale:

-sprawdzałeś oczywiście na odpalonym aucie?

bo więcej "szybkich" pomysłów nie mam. Najłatwiej jest polec na najprostszych rzeczach...

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianek31

Mailem ten sam problem, ale wstawilem zarowke w drugiej lampie i problem sie rozwiazal teraz mam przeciwmgielne z obu stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie przekaźnik w ogóle nie zamyka obwodu (wg schematów które mam włączenie zwykłych świateł powinno spowodować załączenie tego przekaźnika). Na stoliku przekaźnik działa-wygląda na to że mam coś spieprzone w połączeniach... Skrzynkę bezpieczników da się jakoś wyjąć albo odchylić żeby zajrzeć do tyłu? zarówki mam dwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności