Skocz do zawartości
Tomo

Doradzenie w sprawie kupna Bmw e39

Rekomendowane odpowiedzi

540iA
mojej dziewczynie wystarczy
:rotfl: nie mam pytań :D

fura piękna :ok: motorek mega! :ok: szczerze powiedziawszy to jak przeczytałem, że szukasz autka dziewczynie to myślałem że V8'ki odpadają... hehe

dbaj o dziwaczne, bo jak Ci będzie chciała uciec to jej paskiem nie dogonisz.. hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He dlatego szukam następnego bmw ale dla siebie i w combi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He dlatego szukam następnego bmw ale dla siebie i w combi

Obrałeś bardzo dobrą drogę ;) Moje następne będzie też e39 tylko kombi 530i z końcowego okresu produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądając ogłoszenia znalazłem i dziś jade oglądać i prawdopodonie ją kupie ale zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz to się pochwal. Z ciekawości jak ze spalaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości jak ze spalaniem?

 

posiadaczy bmw nie pyta się o takie rzeczy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadaczy bmw nie pyta się o takie rzeczy ..

No bez przesady ;) Ale 4.4 wciągnie swoje. Zazwyczaj pali tyle ile wlejesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam BMW, więc mogę zapytać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne bmw właśnie jak ze spalaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ze spalaniem to nie wiem na razie zatankowałem jej do pełna i jezdzi myślę ze w 20 na 100 się zmieści a jak nie to trudno. A ja dzisiaj pojechałem i po wstępnych oględzinach i przejechaniu się stwierdziłem ze biorę to bmw, jest to także bmw 540iA tylko ze z 2001 r. i z nawigacja:)

Dwie fotki z ogłoszenia.

2qbhemg.jpg

2e4ykcw.jpg

 

Teraz tylko zostały mi formalności żeby zarejestrować obydwa bmw, może ktoś wie jaki jest kosz trejestracji z takim silnikiem samochodu? W tym roku to chyba już przekroczyłem budżet z motoryzacją:( Zmian na pewno dużo nie będzie w sedanie tylko szybki a u mnie felga.

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, panie piękne Betki :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamils nie panie tylko tomo a na pana to trzeba mieć pieniądze i wygląd to niestety nie ja:( Ale dzięki wielkie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zarejestrowałem obydwa potwory, tera tylko cieszyć sie z jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji i podłączę sie do tematu, zamierzam kupić bmw E38 tak do 12 500 rok 1994-2001 i na co zwrócić uwagę w tym samochodzie? I czy dostane coś w miarę dobrego w tej cenie? Auto będzie służyło tylko w weekendy na jakieś wypady ale mniejsza z tym...Może ktoś ma albo miła doczynienia z tym samochodem i co o nim sądzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem same benzyny 325e36 sedan 328e46 sedan teraz 318CI Coupe i powiem tak e38 to juz klasa wyzsza i jesli masz kupowac to nie pchaj sie w jakiegos parcha ,bo doprowadzenie go do dobrego stanu pochlonie majatek. Polecam 728 bardzo dobry silnik czesto bardziej chwalony niz 2.5 o tej samej mocy ( 2.5 nie wystepowal w serii 7 ) ale mniejszym momencie. Jesli trafi Ci sie z gazem to unikaj jakis tanich instalacji jesli juz kuchenka to tylko wylacznie sekwencja. Chyba ze koszty nie sa dla Ciebie wazne to mozesz sobie kupic potworka na full wypasie.Bmw niezaleznie od modelu ,bo nawet stare e36 czy e34 lacza komfort ze sportem. Jak przejechalem sie pierwsza w zyciu Bmka po nierownej kostce odczucia byly jak jazda po asfalcie rownym jak stol. Duzo osob twierdzi ze jak raz wsiadziesz do Bmki to zostaniesz juz przy tej marce :)

Edytowane przez eryk328e46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam choć czasami coś innego wpadnie w ręce.

Osobiście miałem styczność z dwiema 7 e32 i e38.

silnik 3.0 i 2.8 .Najlepsze silniki BMW w rzędzie tamtych lat.

Prostę konstrukcje i nie zawodne. Najważniejsze aby kupić auto zadbane i nie po dzwonie.

Model 728 w e38 ma podwójny wydech seryjnie czego nie ma 528 e39.Oczywiście z kwasiaka na cały żywot auta.

Samochody wygodne ale z apetytem na paliwo.Dobra instalacja sekwencyjna rozwiąże koszty podróżowania.

Zawieszenie wielo wahaczowe z przodu kosztowne do wymiany oczywiście w oryginale.

Napęd nie do "zniszczenia" lecz proponuje skrzynie manualną Getrag ( 5 lub 6 bieg ) a nie psujące się automaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spalanie na jakim poziomie? I chyba będe zmuszony kupic w automacie bo cięzko jest coś kupic w manualu. A automat często sie psuje?

Edytowane przez Tomek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę może i kupisz e38 nawet nawet ale w full biedzie ;) a w 7 to nie do pomyślenia ;p dozbieraj trochę $ i ciesz się jazdą 7 mką. Automat jak automat jak ktoś dbał będzie śmiał. Ogólnie polecam forum o bmw dużo info znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rade właśnie jestem już na forum bmw.A o prócz tego bmw to co byście polecili? Pojemność bez znaczenia ale zeby auto było z duszą? Mże jakieś cabrio? albo coś...Coś fajnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jeżeli chcesz czystą zabawkę od BMW, to może starą 7 E32 ? Samochód ogolnie dużo bardziej udany, mocny i robiony na lata.. Byłem w posiadaniu E32 730 R6 i naprawdę polecam. Wygłuszenie, wspaniałe materiały wykończenia wnętrza- skóra, prawdziwe drewno, a jeżeli się trafiło na plastik, to naprawdę dobrej jakości.

 

akurat znajomy aktualnie swoją beemkę sprzedaje : http://otomoto.pl/bmw-730-v8-full-opcja-z-dobrych-rak-C18803442.html cena niska, bo strasznie sprawa pilna..

 

E38 da się kupić i za 10 000zł, ale stan tego, to masakra będzie..na dobrą trzeba wyłożyć z 20 000zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności