Skocz do zawartości
Gładki

Dobry warsztat pilnie poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Gładki masz dzwoń: 692324034 "Piotr" Ma warsztat na Janickiego nie wiem jak mocne dzwony robi, ale on mi auto lakierował. Po roku czasu zrobił mi odpryski od kamieni na masce i zderzaku na gwarancji. Dobry cenowo i solidnie podchodzi do roboty. Powołaj się na mnie

I ja go polecam, robił mojej mamie auto i super wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja go polecam, robił mojej mamie auto i super wyszło.

Kiedy paszczura wstawiasz?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy paszczura wstawiasz?

Po wypłacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto zna lakiernika którego może polecić....? mam do malowania klapę od bagażnika .

i w szczecinie oczywiście, ew Police

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto zna lakiernika którego może polecić

jak wyżej ... większośc zna Piotrka i go poleca - numer masz kilka postów wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriss1971

Witam szanownych forumowiczów :)

mam pytanie odnośnie dobrego mechanika w Kołobrzegu , Pasek B6 coś z przepustnicą , w Białymstoku wymieniane były 3 sztuki i dalej **** ... Będę w mieście 3 tygodnie o ile dojadę z palącym się checkiem i mrygającą świeczką żarową; Dlatego też być może jakiś magik z Kołobrzegu coś doradził zerknął , pomógł. Pozdrawiam z podlasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szanownych forumowiczów

mam pytanie odnośnie dobrego mechanika w Kołobrzegu , Pasek B6 coś z przepustnicą , w Białymstoku wymieniane były 3 sztuki i dalej **** ... Będę w mieście 3 tygodnie o ile dojadę z palącym się checkiem i mrygającą świeczką żarową; Dlatego też być może jakiś magik z Kołobrzegu coś doradził zerknął , pomógł. Pozdrawiam z podlasia.

 

Z tego co mi wiadomo to w tamtych stronach ciezko jest o dobry serwis. Wiem bo przyjezdzaja do nas z tymi autami :P

Jak bedziesz jechał z Kołobrzegu i tam nic nie znajdziesz to moge ci podeslac jedynie to:

http://autokompleks.cba.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to w tamtych stronach ciezko jest o dobry serwis. Wiem bo przyjezdzaja do nas z tymi autami

Jak bedziesz jechał z Kołobrzegu i tam nic nie znajdziesz to moge ci podeslac jedynie to:

http://autokompleks.cba.pl/

Mateusz ty tam pracujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez polecam Piotra z janickiego sam w zeszla sobote u niego bylem bo mieszkam niedaleko rzut beretem :P doradzil mi co i jak mozna pytac go o co sie chce z tego co widzialem i slysze jest solidny i dokladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz ty tam pracujesz?

 

A co chcesz wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz wiedziec?

Czy handlujecie jakimiś akumulatorami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy handlujecie jakimiś akumulatorami?

Mysle, ze dalo by rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze dalo by rade.

Na razie mam biurowe sprawy, tak 27-28.06 będę miał objazd tamtego rejonu to wpadnę z ofertą ;) Wcześniej dam znać do ciebie na PW ;)

Może pohandlujemy :D Zrobię wam dobrą cenę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie dobrego mechanika w Kołobrzegu
W Kołobrzegu nie znam nikogo, ale masz tu namiar na Tomka Urbaniaka z Koszalina: 602 157 059 (były pracownik koszalińskiej ASO, specjalizuje się w audi, vw). Daj znać czy skorzystałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności