Skocz do zawartości
pawcio1987

Toyota Avensis sol opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Chcialbym zasieganac opinii,informacji o Toyocie Avensis kombi 2.0 D4D rocznik 2002-2004.Moja dziewczyna chce kupic takowa i mam pytanie na co zwrocic uwage kupujac takie auto,jak wyglada eksploatacja tego auta,awaryjnosc jak sie spisuje takie autko itp.byc moze ktos z forumowiczow posiada na stanie taka Toyke i moze cos o niej powiedziec.Ostatnio trafilismy na taka http://otomoto.pl/toyota-avensis-C18238109.html

rzuccie okiem co sadzicie o tym autku czy warto by bylo sie mu blizej przyjrzec.Czekam na wszelkie opinie i sugestie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie ten egzemplarz. Auto z kratką na firmę, pewnie przebieg należy pomnożyć x3. Co do auta to potrafi mieć dośc kosztowne usterki: koło dwumasowe, układ wtryskowy. Raczej szukaj w benzynie- niższe przebiegi i niższe koszty utrzymania.

Edytowane przez indyczes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tam masz kratkę? a jak z kratką to już przebieg musi być duży? naprawdę, świetna porada!

Te diesle mają tyle usterek jak inne marki, więc nie strasz. Benzyna ok, ale tylko 1,8, a to troche za mało, 2,0 VVTi znowu pali za dużo jak dla mnie, nie mogłem zejść niżej w mieście jak 10,5l i to b.delikatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta chce diesla i przeglosowane:manga nic nie poradze.Dzis bylismy ogladac ta toyke http://moto.allegro.pl/piekna-toyota-avensis-sol-2-0-d4d-bezwypadek-i1549889541.html jest sliniczek jak zegarek chodzi rowniutko jezdzi sie bardzo przyjemnie i nic nie stuka ani nie puka w zawieszce.co sadzicie o tej?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności