Skocz do zawartości
arriva

klamki z tylnych drzwi do przednich... da rade?

Rekomendowane odpowiedzi

z racji iż mam klamkę tylna prawa ze starych drzwi w idealnym stanie zamontował bym ja w przednich prawych. wkładka zamka i tak jest jakaś inna(nie pasuje mi kluczyk do niej) w nich bo była chyba zmieniana wiec mi nie potrzebny ten zamek. da rade ja wcisnąć tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowo. Sam dokonałem takiego zabiegu w czarnuchu i jest ok. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezproblemowo. Sam dokonałem takiego zabiegu w czarnuchu i jest ok. ;]
to super... tak wiec i u mnie jutro nastąpi wymiana:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał conrack007

Bezproblemowo. Sam dokonałem takiego zabiegu w czarnuchu i jest ok. ;]

 

to super... tak wiec i u mnie jutro nastąpi wymiana

 

Ja przy okazji kombinowałem z podginaniem blaszki tej od otwierania i dlugoscia tego bolca w klamce, także nie pamiętam dokładnie czy bez dotykania tych rzeczy będzie odpowiednio dobrze się otwierało, ale w każdym razie klamki da się przełożyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psuje idealnie, bez żadnego podginania i cudowania. Mam jedną z przodu tak zrobioną i jest ok. Klamka ma swoją regulację (ten biały plastik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasują plug & play - jak ktoś chce wywalić zamki z auta to najfajniej to właśnie zrobić zakładając tylne klamki z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja później życzę takiemu udanego otwierania auta gdy zimą nagle aku padnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od czego jest zamek w tylnej klapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde xD jeszcze przez bagażnik do auta nie właziłem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja później życzę takiemu udanego otwierania auta gdy zimą nagle aku padnie....

 

o central się nie boję, w bagażniku mam w zamek wciśnięty taki plastikowy grzybek i wygląda na pierwszy rzut oka jak zaślepka - za to złodziej z łamakiem auta nie otworzy, musi bić szybę. A nawet jak wybije to drzwi nie otworzy dopóki centrala nie otworzy.

 

a jeśli jesteś przyzwyczajony do wożenia g****a zamiast akumulatora to możesz się martwić, ja wolę mieć sprawne wszystko w samochodzie i dzięki temu przy -25 zapala jak pszczółka.

 

jeszcze wieeeeeeeeeeeeeele się musisz nauczyć kolego, z czasem zrozumiesz pewne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh xD aku mam dobre;) ale Ty Marcinie nie rozumiesz kilku rzeczy:P masz swój punkt widzenia i tyle i nie potrafisz się zastanowić dlaczego ten ktoś tak pomyślał;)

Otóż już Ci tłumacze: dobrze wiesz o tym (a może i nie wiesz), że nie każdy dzień w dzień jeździ autem, bo np nie potrzebuje lub nie ma ochoty...wystarczy mój drogi, że jak auto z tydzień postoi na mrozie to możesz mieć już problemy z odpaleniem (nie mówię że będziesz miał na pewno, bo może zakręci), a że Ty jesteś zabezpieczony w razie padnięcia aku to gratuluje, ale zważ na to że nie każdy jest taki super mądry i bystry jak Ty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam klamki bez zamków z przodu i już raz wchodziłem przez bagażnik. I to nie przez ujowy aku. Padł czujnik temperatury w chłodnicy i wiatraki cały czas pracowały przez noc... Rano już nie było nawet czym otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem lepiej to wygląda, ale mi by się nie chciało tak włazić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednego B4 mam w domu od 1996 roku, od razu zabezpieczyliśmy go w taki sposób, nikt do dziś nie właził do niego przez bagażnik. A Ty marudzisz, że by Ci się nie chciało...

 

Awarie to kwestia przypadku, w codziennym użytkowaniu to świetna metoda na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Wystarczy mieć central zamek, pilota i po sprawie. Jak często psuje się central, akumulator czy cokolwiek innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tuz to... po tym temacie pewnie znajdzie sie sporo szukajacych tylnych klamek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności