Skocz do zawartości
Puszek19

Problem z połączeniem się z silnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

HEj

mam kabelek HEX-CAN-USB plus softa 805 u mnie w autku wszystko działa bez problemu . Podpielem kompa dzisiaj do kolegi passka B5(3BG) TDI i zeskanowałem wszytko oprócz silnika , porostu nie chce się podłączyć pod silnik :(

Wiecie może co jest grane ? chce zrobić logi ale bez podliczenia się pod moduł silnika nic nie zrobię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEj

mam kabelek HEX-CAN-USB plus softa 805 u mnie w autku wszystko działa bez problemu . Podpielem kompa dzisiaj do kolegi passka B5(3BG) TDI i zeskanowałem wszytko oprócz silnika , porostu nie chce się podłączyć pod silnik :(

Wiecie może co jest grane ? chce zrobić logi ale bez podliczenia się pod moduł silnika nic nie zrobię .

:hmm może brak masy sterownikowi lub kable/wtyczka zaśniedziałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe bo wywaliło błąd na Airbags

00532 P1750 Napięcie (B+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby sterownik nie mial masy to auta bys nie odpalil a jakbys odpalil to nie mialby mocy.

tutaj w tym pasku po lifcie linia K leci ze zlacza obd do licznika a stamtad CANem do EDC jak pamietam wiec cos ze sterem mzoe byc nie tak. mialem tak w audi A4 B7 to jednym sprzetem diagnostycznym nie laczyl sie a potem ori VCDS podlaczylem i polaczylo sie elegancko

do stera dochodza bodajze 2 masy ktore odpowiadaja za wiele rzeczy i nie jest ona tutaj problemem. czy wtyczka zasniedziala?... nie sadze

na poczatku trzeba przejscia posprawdzac miedzy licznikiem a kompem.

5 pin licznik z 16 pin edc

3 z 20 j.w

Edytowane przez kamilwsp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś na odpalonym silniku ? Miałem taki przypadek, że na samym zapłonie nie chciał się połączyć, należało odpalić silnik, wtedy była komunikacja :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima bo moze mial wstawione odciecie zaplonu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności