Skocz do zawartości
focusbboy

Zmiana kierownicy b5 97 rok czteroramienna na kiere od SCIROCCO czy bedzie pasowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie zmiana kiery z org. czteroramiennej na kiere od SCIROCCO czy bedzie pasowac wszystko czy komputer bedzie widzial poduszke i czy bedzie dzialac jak nalezy boje sie ze nie dlatego prosze o pomoc w tym temacie. Ponizej zamieszczam zdjecie kierownicy jaka bym chcial zamontowac. Z gory dziekuje za odpowiedzi i poswiecenie swojej wiedzy i czasu.

1280319586_107174830_1-Pictures-of--GENUINE-STEERING-WHEEL-VW-SCIROCCO-GOLF-MK-V-VI-1280319586.jpg

Edytowane przez focusbboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie pasować jak kwiatek do kożucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krokodyl : dzieki bardzo czyli mowisz ze mozna montowac? Technicznie bedzie pasowac?? bo wizualnie zrozumialem aluzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie. prosze o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cisza w temacie? focusbboy napisz czy coś zdziałałeś i jeżeli tak, czy były problemy. Ten kwiatek to umówmy się że to kwestia gustu. Dla mnie odjazdowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, tez jestem na etapie myślenia o wymianie kiery. A taka z golfa 6 jest niczego sobie:)

Jeżeli ktoś chciałby się pochwalić innymi modelami, to proszę o wpis z krótkim opisem co dodatkowo trzeba wymienić.

 

---------- Dodano o 14:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:40 ----------

 

tak jeszcze się zastanawiam .. czy można założyć kierownicę multifunkcyjną jeżeli teraz mam zwykłą trójramienną a radio delta6 i aby działała min głośność, zmiana utworów lub stacji? Zrobił ktoś taka podmiankę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, tez jestem na etapie myślenia o wymianie kiery. A taka z golfa 6 jest niczego sobie:)

Jeżeli ktoś chciałby się pochwalić innymi modelami, to proszę o wpis z krótkim opisem co dodatkowo trzeba wymienić.

 

---------- Dodano o 14:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:40 ----------

 

tak jeszcze się zastanawiam .. czy można założyć kierownicę multifunkcyjną jeżeli teraz mam zwykłą trójramienną a radio delta6 i aby działała min głośność, zmiana utworów lub stacji? Zrobił ktoś taka podmiankę?

 

 

Cześć kolego nie ma z tym najmnieszego problemu wszystko będzie działać jak i zarówno tempomat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest P&P tylko wtyczkę od poduchy trzeba zamienić na tą co masz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności