Skocz do zawartości
topek

Jak umiescic wzmacniacz sensownie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam sporego klocka (okolo 50cm) 5cio kanalowy wzmak.

Chcialbym go jakos na wysokosci lewego nadkola przymocowac (rownolegle do nadkola).

Ma ktos jakis pomysl, zeby stabilnie stal ale nie wiercic w karoserii?

 

Nie chrze przymocowywac do oparcia bo czasami skladam siedzenia i potrzebuje cos duzego polozyc. Myslalem o jakims stelazu, paskach, tylko do czego to przymocowac?

 

Widzial ktos jakis fajny patent?

 

topek -> jak zawsze pozdrawiajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne wyjście to coś w stylu takie skrzynki jak w tym temacie ...

 

TUTAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne wyjście to coś w stylu takie skrzynki jak w tym temacie ...

 

TUTAJ !!!

 

Podlinkowales moj temat :)

Ja chce sie tej skrzynki (i suba) z auta pozbyc bo mi bass zupelnie z glosnikow wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL faktycznie , dopiero z roboty wróciłem i nie ogarnąłem się jeszcze :D

 

a chciałem pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz sedana to pod półką tylnia do blachy od spodu w kombi nie podpowiem bo nie posiadam. Ja swojego tez ok50 cm tak umiejscowiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście kombinowałbym ze schowaniem go pod tapicerkę... w boczek któryś, żeby go nie było widać... Nie mam teraz samochodu żeby sprawdzić pomierzyć czy się da, ale może moooże..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod półką tylnia do blachy od spodu

 

Z tego co sie orientuje to nie nalezy przykrecac wzmacniacza do blachy,nalezy to zrobic poprzez jakas plyte drewniana lub cos podobnego zeby nie mial bezposredniego kontaktu z blacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiście kombinowałbym ze schowaniem go pod tapicerkę... w boczek któryś, żeby go nie było widać... Nie mam teraz samochodu żeby sprawdzić pomierzyć czy się da, ale może moooże..?

Za duzo rzezby :)

Jest za duzy. Widzialem mniejsze chowane w lewy schowek. NO coz. Najwyzej pionowo do mniejszego siedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyzej pionowo do mniejszego siedzenia

wiesz co mi jeszcze do głowy przyszło? Ta pokrywa plastikowa która maskuje koło zapasowe... gdyby go wpuścić w nią? tam chyba luzu trochę jest miedzy kołem i plastikiem? dać nawet na dystanse , ożebrowaniem do góry(może wycięcie zrobić?) może akurat na głębokość się zmieści.

Mocno z głowy wymyślam bo samochód mam na warsztacie, a za krótko go mam żeby mieć jakieś patenty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj z tym boczkiem - moim zdaniem nie ma bata musi się jakoś zmieścić - mój ma 34 cm i jeszcze jakieś 10-12 cm luzu w boczku jest. Podrzucam link (fota na dole) - co prawda z mniejszym piecykiem

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20694&page=2

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie hy hy ten link ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności