Skocz do zawartości
bochum80

LPG do Polo 1.4 100KM

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdecudowany na założenie cyklonu do bolida żony. Proszę obieganych kolegów o propozycje instalacji, o co pytać, na co wzracać uwagę itp - jest totalnie zielony jeżeli chodzi o to paliwo.

A i jak ktoś jest ze Sląska prosiłbym o podanie namiarów na sprawdzony warsztat

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montuj STAG 300 , wtryskiwacze HANA , reduktor Zavoli lub AC 150 . Warsztat : GZW Zbrosławice , ul Wolności 38 , tel 663 082 622 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadane

Zapronowano mi zestaw:

Stag 4, wtryski Hana i reduktor Alaska za kwotę 2900zeta - proszę o opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogadane

Zapronowano mi zestaw:

Stag 4, wtryski Hana i reduktor Alaska za kwotę 2900zeta - proszę o opinię

dla mnie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku to Polo?? Czy ta cena nie jest przypadkiem 1/2 wartości auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z którego roku to Polo?? Czy ta cena nie jest przypadkiem 1/2 wartości auta??

2004 - model 9N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę przesadziłem z ta 1/2 ;) Sorry za OT, ale żona dużo jeździ?? Bo taka instalka za 3tys. to nie szybko się zwróci, a do takiej mocy uważam, że można by założyć tańsze podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennie pokonuje około 40km - trasa mieszana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dogadać się w tej cenie na STAG 300 PLUS - ma troche więcej funkcji ( ISA2 ) i jest bardziej rozwojowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo taka instalka za 3tys. to nie szybko się zwróci, a do takiej mocy uważam, że można by założyć tańsze podzespoły.
A później klijent mówi że gaz to zło, co tańszego chciał byś założyć, pewnie jakieś valteki które jak sa nowe to się nadają na śmietnik weź chłopie jak chcesz robić drut to go rób u siebie a nie proponujesz komuś gówno, ja u siebie mam LandiRenzo Omegas sam go zakładałem,a auto kupiłem za 1000zł, to co miałem dać 2-gen dla biedaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie proponuje tylko sugeruje! Ponieważ przy małych przebiegach to żaden interes. Czy ja coś wspominałem o Valtekach?? Chyba zdążyłeś zauważyć, że o żadnych podzespołach nic nie wspomniałem bo nie uważam się za takiego wielkiego fachowca jak Ty w dziedzinie LPG! Mogę tylko zasugerować koledze aby poczytał sobie trochę forum VW Polo i przekonał się z czego tam są ludzie zadowoleni i jakie koszty ponieśli.

to co miałem dać 2-gen dla biedaków

Ja miałem 2 auta z II generacją i zakupy robię w biedronce, a Ty dalej wychwalaj sobie Landi Omegas o której nikt nie wspomina z klubu, że założył i trzymaj z prezesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty dalej wychwalaj sobie Landi Omegas o której nikt nie wspomina z klubu, że założył
Bo jak byś zobaczył cena tej instalacji teoretycznie w montażu jest większa niż staga, czego ja akurat nie rozumiem bo ja zestawy kupuję po tyle samo ,dlatego w krk robię dobrą konkurencję dla Fugazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności