Skocz do zawartości
Michał VW

Wycena uszkodzonego elementu. Zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ktoś mi uszkodził dzis troszke nadole i teraz obciera toroszeczke o drzwi :/. Może mi ktos powiedziec ile kosztuje naprawa . Ponizej przedstawiam zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.

0075c2c31d89b7e9.jpg

002c029f06482531.jpg

6f1766e2efc5cd03.jpg

Edytowane przez Michał VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy około 500 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lepiej to dac do naprawy czy kupic na allegro za 100zł i dac do pomalowania?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a lepiej to dac do naprawy czy kupic na allegro za 100zł i dac do pomalowania?? Pozdrawiam
i tak i tak malujesz więc lepiej kup używkę na ale.. i daj 200+/-50 zł za pomalowanie i po krzyku bo jeśli będziesz chciał naprawiać to koszta kolega wyżej podał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile bedzie kosztować to jest uzależnione od cen w miejscowosci ja u siebie napewno zrobił bym to za 200 no max 300 zeta

A co do allegro to też nie ma pewności co dostanie?????

Poco kupować szpachle jak można mieć swoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaK jesteś pedant to naprawiaj - uszkodzenie znikome.

Spróbuj odrobine wyrególować może przestanie obcierać.

Jako potencjalny kupiec wole kupic obtarty oryginalny niż jakiś szajs malowany.

Takie uszkodzenia przy ewentualnej sprzedaży nadają powagi. - Pedanci i lakiernicy się nie zgodzą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potem przyjedziesz kupowac i bedzie kolejny powod do tego zeby zbijac wartosc ceny i tak w kolo. Temat prosty- podjedz do jakiegos warsztatu i popros o wycene naprawy. Cena zalezy od bardzo wielu czynnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedantem nie jestem ale auto chce naprawic dla siebie a nie dla kogos poniewaz autem mam zamiar pojeździc jeszcze z dobrych pare lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote=Szkot :>;1274301]JaK jesteś pedant to naprawiaj - uszkodzenie znikome.

Spróbuj odrobine wyrególować może przestanie obcierać.

Jako potencjalny kupiec wole kupic obtarty oryginalny niż jakiś szajs malowany.

Takie uszkodzenia przy ewentualnej sprzedaży nadają powagi. - Pedanci i lakiernicy się nie zgodzą .

 

Człowiek pedantyczny to naprawi a ten kto to zostawi i nic nie będzie robił to w oczach kupującego będzie niechlujem Nie zrobił takiej rzeczy na zewnątrz do bóg jedyny wie czego mógł nie zrobić z rzeczy których nie widać.

Jak ktoś nie będzie miał kupić to i tak nie kupi .Dla mnie samochód lakierowany a powypadkowy to dwie różne rzeczy.Lakierowanie jest naprawą ale nie koniecznie powypadkową

Element lakierowany nadaje powagi przy sprzedaży tylko takiemu kupcowi co ma wióry zamiast mózgu .Wystarczy pomierzyć grubość lakieru na sąsiednich elementach i się samo wyjaśni.Pomiar lakieru na profilach wewnętrznych tez dużo daje. Ale o tym to można by było książkę napisać a ktoś kogo odrarza malowany element i tak nie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem w "poradach dot. zakupu samochodu" fachowcy stwierdzą że ma wspawaną ćwiartke :bleble

Uszkodzenie jest małe, bez sensu moim zdaniem wymieniać cały błotnik. Na styku blach znajduje się fabryczny kit, który na pewno po tej operacji nie będzie wyglądał tak samo. Myślę że dobry blacharz zrobi to bez ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak tego nie zrobie to rdza zacznie to nadkole brac poniewaz tam na styku z plastikowym nadkolem lakier odprysknoł i widac gołą blache :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak tego nie zrobie to rdza zacznie to nadkole brac poniewaz tam na styku z plastikowym nadkolem lakier odprysknoł i widac gołą blache :/

 

Skoro widac gola blache to juz byl kiedy malowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanej blachy nie kupowałbym na Allegro - jedynie z możliwością obadania na żywo. Kumpel tak kupił błotnik, na fotach złoto a w rzeczywistości jedna rdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności