Skocz do zawartości
kamyl

Kupno kosiarki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż sezon dużymi krokami się zbliża, czas pomyśleć nad nową kosiarką. Mam do kolegów pytanie jakie kosiarki polecacie, wymagania szerokość koszenia 50cm, im większy kosz tym lepiej cena max 1600-1700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makita - klasą i jakością nie odbiega od Bosha(a możę nawet lepsza) a jest o połowe tańsza. Nie pisze "bo słyszałem", pisze bo używam od paru lat. Sądząc po cenie to szukasz spalinówki, ja używam elektrycznej, więc na temat silnika się nie wypowiem i pozostawiam już to osobie która posiada spalinówkę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ta ene kupisz juz fajna kosiarke z regulacja wysokosci koszenia od 51 cm do 59 cm szerokosci koszenia moc 5.5 km gorno zaworowke bricks stration lub nawet z silnikiem hondy znam temat bardzo dobrze 5 lat pracy w servisie :) powiedz mi jaki obszar masz do skoszenia i czy rowny teren ? czy masz drzewa krzaki itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kosiarkę: AL-KO Silver Premium 520 BR. Mocny oszczędny silnik, duży plastikowy kosz co bardzo ułatwia jego czyszczenie, nie zabija sie trawą, duże koła fajnie sobie dają radę z nierównościami trawnika. Fajnym rozwiązaniem jest opcja silnika easy start- zapalanie po lekkim pociągnięciu za rozrusznik bez konieczności pompowania paliwa- nawet niewiasty nie powinny mieć problemu z zapalaniem gdyby chciały sobie pokosić :lol2.

 

Mam taką kosiarkę od roku- kosiłem nia cały sezon i zero problemów. Polecam.

 

Można upolować taką kosę już za około1700 PLN.

product.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makita - klasą i jakością nie odbiega od Bosha

 

od Bosha nie wiem ale od Boscha zdecydowanie odbiega ;) - jest o wiele lepsza. Bosch w narzędziach to taki Ford czy Opel - a Makicie bliżej do Audi.

 

Znam produkty AL-KO i również polecam. A tak naprawdę to co nie kupisz - będziesz zadowolony - byle miało B&S na pokładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa lata wstecz szukałem kosiarki dla rodziców i znajomy polecił mi amerykańską firmę MTD. nie jest to szczyt luksusu i wytrzymałości ale jeśli działkę masz nie większą niż 1500 m2 to w zupełności wystarczy.

 

wcześniej rodzicie mieli kosiarkę za 2200 pln, nie pamiętam nazwy i wytrzymała raptem 5 lat a do tego cały czas się coś w niej psuło. firma MTD daje 2 lata gwarancji i do tego ma bardza dobrą opinię. za kosiarkę wtedy dałem 500 PLN i mogę ja polecić :ok

 

np http://allegro.pl/kosiarka-spalinowa-mtd-z-wlasnym-napedem-4-5-km-i1527690629.html

 

niestety tej co kupiłem nie mogę znaleźć tym bardziej przypomnieć która to :D, może jak odwiedzę rodziców napisze w temacie

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma MTD daje 2 lata gwarancji i do tego ma bardza dobrą opinię. :ok

 

 

 

Warto wiedzieć/pamiętać, że zgodnie z przepisami UE wszystko ma 2 lata gwarancji- nawet trampki za 10PLN. Dla nas konsumentów to git. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwa lata wstecz szukałem kosiarki dla rodziców i znajomy polecił mi amerykańską firmę MTD

Mam traktorek tej firmy i zasuwa aż miło. Mam jeszcze zwykłą spalinówkę z silnikiem Briggsa, tata kupił w 95 roku i nie można jej dobić. Wymiana oleju co rok i to wszystko. Działka 32 ary. Obie firmy mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTD MTD:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosiarka mtd jest dobra opcja tylko mam mala szerokosc koszenia i slaba blache trzeba ja czyscic po koszeniu zawsze i malowac co roku na zime bo jak nie to 2 sezony i kola odpadaja co do kosarki alko co kolega polaca to odradzam do ogrodu kosiaki z napedem wydacie kase na cos co sie spier..... bo naped siada jesli uzywasz go pod drzewami krzakami itd poprostu jest tylko do uzywania na prostym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy powiedzą o modelu: AL-KO Silver 51 BR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności