Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wasiel poważnie?? Nie piertol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na barbórkę kończysz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasiel ty pijoq

:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł!! :bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sportowe świry jest 6 rano ja właśnie szykuje się na następny dzień sportowych zmagań za godzinę odwiozę moją amelkę do szkoły a potem wrócę zrobić posiłki podkreślam posiłki na cały dzień w pojemnikach na mrożonki no witam odwiozłem już amelkę robię teraz mojego omleta z 600 gram białek jaj orzechów migdałów masła orzechowego cynamonu i pieprzu kajeńskiego dla złamania smaku na następne posiłki podkreślam posiłki mam indyka z ryżem i warzywami łososia z kaszą jaglaną która rozgrzewa organizm również z warzywami teraz lecę na trening ale wy przecież będziecie ze mną witam właśnie robię trening z papajem zaraz idziemy na wykwintny obiad czyli na steki z ziemniakami witam właśnie skończyliśmy trening teraz zestaw naprawczy glutamina turbo dżety izolat biorę prysznic i idziemy na steki witam ja właśnie już wróciłem do domu z całą rodzinką i robię swojego omleta z 600 gram białek jaj z owsianką i migdałami ludzie pytają mnie co jemy na wigilię więc opowiem wam karpia który jest tłusty zastępujemy łososiem pierogi z kapustą i grzybami zastępujemy pierogami z mąki orkiszowej z białkami jaj i migdałami do sałatki jarzynowej dodajemy glutaminę i turbo dżety z majonezem fit barszcze czerwony zastępujemy sokiem z buraków który podgrzewamy w garnku i tak dalej ja właśnie skończyłem jeść mojego omleta odpisuje teraz na wasze maile i zaraz będę szedł spać bo jutro kolejny dzień sportowych zmagań no witam ja już idę spać z moją kochaną asiunią pamiętajcie sto procent na treningu albo nic! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleko ku*wa ale masz zajebiste życie, tylko zmień dostawcę prochów bo nie widać po Tobie że tyle napitalasz na siłce i wcinasz tyle kalorii :haha

:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
Kleko ku*wa ale masz zajebiste życie, tylko zmień dostawcę prochów bo nie widać po Tobie że tyle napitalasz na siłce i wcinasz tyle kalorii :haha

:czapa

Hahah, ale sie usmialem

 

 

Pakery z Dachau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ale urwał :)

:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności