Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam jestem przed 8

 

ooooo,to wlece,na ósmą wiozę dziewczyny do szkoły na Jarochowskiego to wlece na kawulca :hyhy

 

puśc mi eskę bo nie zapisałem numeru do Ciebie :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Nie wiem czy macie jakiś dział gdzie się witamy i przedstawiamy jako nowi użytkownicy więc przedstawiam się tutaj: Jestem Stefan, mam 22 lata, jetem ze Stawiszyna. takie małe miasteczko pod kaliszem. Jest ktoś kto mieszka gdzieś w mojej okolicy? Choć Dobrzyca i Jarocin nie są aż tak daleko:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Nie wiem czy macie jakiś dział gdzie się witamy i przedstawiamy jako nowi użytkownicy więc przedstawiam się tutaj: Jestem Stefan, mam 22 lata, jetem ze Stawiszyna. takie małe miasteczko pod kaliszem. Jest ktoś kto mieszka gdzieś w mojej okolicy? Choć Dobrzyca i Jarocin nie są aż tak daleko

 

Witamy Stefi :bry2

Na forum jest takie ogólne miejsce, ale widzę że jestes z Wlkp. to my Cię tu powitamy :kumple

Stawiszyn, jest mi bardzo dobrze znany Drewpal ;) np. poczytaj w naszej grupie o spotach i zlotach i zapraszamy :)

 

Zaraz wleci nasz Mieszko i zaproponuje Mikstat :cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Stiffi :) Witamy w naszym gronie ;) Faktycznie zbyt daleko do siebie nie mamy :) Mam nadzieję że z tematem wlepy coś działasz jeśli jej jeszcze nie masz :) Jeśli chodzi o grupę Kaliską to jest kilka passacików ale nie działają aktywnie w naszym życiu ;) Pochwal się swoim paszkwilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmalinek, a Ty jesteś z Dobrzycy k/Jarocina, czy Dobrzycy k/Piły :?: Bo dopiero teraz się zorientowałem, że są w Wielkopolsce dwie Dobrzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej koło Jarocina czyli kawałek do siebie mamy ;) W PL są chyba aż cztery Dobrzyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hello Stiffi :) Witamy w naszym gronie ;) Faktycznie zbyt daleko do siebie nie mamy :) Mam nadzieję że z tematem wlepy coś działasz jeśli jej jeszcze nie masz :) Jeśli chodzi o grupę Kaliską to jest kilka passacików ale nie działają aktywnie w naszym życiu ;) Pochwal się swoim paszkwilem :D
No problem polega na tym, że nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Stefi1989 mi stawiszyn kojarzy się z cebula (bez urazy) do kogoś z twojej miejscowości wozimy z holandii cebule.

 

Nie planujecie jakiegoś spotu w najbliższym czasie gdzieś w okolicy? Nie wiem jak przyszły tydzień ale teraz od soboty do niedzieli bede w Poznaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kumpla mojego wozicie tą cebule:) ale stawiszyn raczej nie kojarzy sie z cebulą! mówią na to raczej Kozie miasto:)

Panowie a co z tą wlepą?? bo nie bardzo jestem zoriętowany w temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!

 

I my witamy Ciebie :kumple

 

 

Zaraz wleci nasz Mieszko i zaproponuje Mikstat

 

wasiel dobrze prawi :P . Jeśli jeszcze się nie natknąłeś na temat rozważ tą propozycje --->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/110296-Mikstat-11-13.XI.2011 . Jest to chyba pierwszy tak poważny SPOT Grupy Wlkp z zaproszeniem innych regionów :)

 

 

Jeśli chodzi o grupę Kaliską to jest kilka passacików ale nie działają aktywnie w naszym życiu

 

A szkoda :) . Miejmy nadzieję ,że to się poprawi :)

 

 

Nie planujecie jakiegoś spotu w najbliższym czasie gdzieś w okolicy? Nie wiem jak przyszły tydzień ale teraz od soboty do niedzieli bede w Poznaniu

 

W najbliższym czasie w okolicy masz w Mikstacie-ale to już wiesz :P . W Poznaniu w każdą drugą niedzielę miesiąca,ale jeśli będą chętni możan zrobić Spota-mini gdzie indziej-Jest odpowiedni temat ,tam dawać propozycje :kumple

 

 

Panowie a co z tą wlepą?? bo nie bardzo jestem zoriętowany w temacie

 

Kupujesz wlepe forumową,naklejasz na auto i widzisz zazdrosne spojrzenia przechodniów ,że jesteś członkiem ELYTY :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tej koło Jarocina czyli kawałek do siebie mamy

Myślałem, że koło Piły :rotfl: Nawet kiedyś na kawkę się zapowiadałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Pyrkozjadacze

 

życzę snów o równo obranej "skowyrnej" pyrce z pozaginanymi obierkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no Pyrkozjadacze

 

życzę snów o równo obranej "skowyrnej" pyrce z pozaginanymi obierkami

 

Siemasz Gzikolubie :P

 

Powitać!Piątek!Dłuuuuuuugi łykend!

 

:lol

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helllo :D No to zaczynamy tą nierówną walkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza pakować furmankę na dłuuugi weekend!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszyscy.

 

Coś mi się wydaje że w ten weekend zmiana czasu wiedz prosze nie zapomnieć :bleble

 

Nareszcie wcześniej jasno będzie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ciemno - to mnie bardziej boli :/ Moto po pracy już nie wyjadę ni hu hu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności