Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Klima sprawna czy do nabicia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka nie podam bo na teł nie umiem dodać ,a na kompie od wczorajszej wypowiedzi mam bana lub blokują mi wejść na forum i piszą ze naklaniam do złych intencji ??? Ja tylko chce info , linki do aukcj ,wystarczy ze wpiszesze się w ebay.co.uk vw Chicago i są pierwsze po 400 funtów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to te;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał napisałem priv na ebayu czy mogę przyjechać obejrzeć w ten weekend dostałem odpowiedź że NIE można obejrzeć tylko wysyłka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lada to czyta czy nie bo dzisiaj z nim rozmawiałem przez telefon I mówił że mu zablokowali konto na forum WHY???

Dostęp jak widzę miał z telefonu po innym IP ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amba fatima było i ni ma....

Wasiel też masz fajne koła chciał byś się jutro obudzić i zobaczyć auto na cegłach ?? ;)

 

Lada miał te felgi na aucie od wielu lat i pytałem go wielokrotnie czy mu się nie znudziły i na co zmienia ?

Zawsze odpowiadał że bardzo lubi te felgi i nie ma zamiaru na co kolwiek innego zmieniać .

 

Aż tu nagle ktoś sie nie bał i zayebał i chłopak szuka jakiej kolwiek pomocy w odzyskaniu kół/felg

napisał pare słów to mu ''władza" forum dała nieoficjalnego BANA nawet nie może się zalogować na forum !!!

Ma na czerwono wyświetloną wiadomość że nakłania do złych intencji czy cos w tym rodzaju...

Od momentu kiedy napisał wczoraj nie może się zalogować a oficjalnie ostrzerzenia nie dostał ani nie pisze na forum że jest zbanowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska :)

 

Sprzedam Audi A5 2010 r--diesel ---prawie jak passat :) Inf na priv :)

 

Moderatory spokojnie ,wiem że nie w temacie ale niech chwile powisi ;)

Wera :zliscia nie przeginaj :lol

 

Dam 1000zl i biere nie dyskutuj :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasiel też masz fajne koła chciał byś się jutro obudzić i zobaczyć auto na cegłach ??

 

Lada miał te felgi na aucie od wielu lat i pytałem go wielokrotnie czy mu się nie znudziły i na co zmienia ?

Zawsze odpowiadał że bardzo lubi te felgi i nie ma zamiaru na co kolwiek innego zmieniać .

 

Aż tu nagle ktoś sie nie bał i zayebał i chłopak szuka jakiej kolwiek pomocy w odzyskaniu kół/felg

napisał pare słów to mu ''władza" forum dała nieoficjalnego BANA nawet nie może się zalogować na forum !!!

Ma na czerwono wyświetloną wiadomość że nakłania do złych intencji czy cos w tym rodzaju...

Od momentu kiedy napisał wczoraj nie może się zalogować a oficjalnie ostrzerzenia nie dostał ani nie pisze na forum że jest zbanowany ...

 

No dlatego napisałem pech to pech i jak widać nic nie zrobisz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasielina śpi w padlinie, więc powinien wyczuć przechylanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasielina ma monitoring na padake, a tak () to ostatnio mało śpię :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero będę robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności