Skocz do zawartości
Łysy

Spontaniczne spotkania naszej grupy

Rekomendowane odpowiedzi

moze jutro jakis spot na fajke? (papierosa) pod wieczor proponuje, hm?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jutro jakis spot na fajke? (papierosa) pod wieczor proponuje, hm?;>

 

Wszyscy już spia ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo upieczonym posiadaczem passata b5 fl. Powiedzcie mi proszę, czy są w Szczecinie bądź okolicach organizowane jakieś regularne spotkania? Mam także pytanie, a w zasadzie prośbę, czyma ktoś z Was płytę z mapami do nawigacji? Nie dostałem żadnej płyty kupując samochód i jestem ciekaw czy działa, a także język bym chciał zmienić chociaż na angielski, bo ktoś kiedyś genialnie zmienił na francuski, a z tego co wiem bez płyty nie zmienię języka :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dzis spot na faje na mieszka I przy lidlu. Godzina? 19?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi proszę, czy są w Szczecinie bądź okolicach organizowane jakieś regularne spotkania
Tak kolego czy regularne ? Może nie ale spoty są organizowane. Najbliższy na zakończenie sezonu w Kluczewie http://forum.vw-passat.pl/threads/124448-7-10-2012-Zakonczenie-sezonu-SKM-w-Kluczewie. Wszyscy chętni się spotykają, poczytaj temat. I drugi dotyczący całej naszej grupy cyklicznie odbywający się co roku http://forum.vw-passat.pl/threads/124195-Zakonczenie-sezonu-Glinna-2012 . Ostatni był równo miesiąc temu http://forum.vw-passat.pl/threads/122478-Zakonczenie-lata-KREGLE-01-09-2012 . A tu masz relację ze spotu ostatniego http://forum.vw-passat.pl/threads/124046-Spot-w-Bajkolandii-czyli-rzucanie-kulkami-1-09-2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zakonczenie sezonu bedzie w kluczewie , a potem w Glinnej ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie spoty nie na imprezach masowych, tylko takie gdzie na pewno bez problemu się Was znajdzie i będzie czas by ewentualnie jakies pytania dotyczące Passata na spokojnie zadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i będzie czas by ewentualnie jakies pytania dotyczące Passata na spokojnie zadać?

o to w tylko i wylacznie w glinnej ... na takich imprezach J@cek fotograficznie dokumentuje zadawane pytania

bardzo dobrze widac na zdjeciach kto o co pyta i kto uchyla sie od odpowiedzi :D

mamy jednego takiego delikwenta - jak bys mu nie zadal pytania - zawsze czepia sie o bilety do kontroli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a takie spoty nie na imprezach masowych, tylko takie gdzie na pewno bez problemu się Was znajdzie i będzie czas by ewentualnie jakies pytania dotyczące Passata na spokojnie zadać?

 

Na tych spotach bez problemu nas znajdziesz - "impreza masowa" to raczej nie jest bo przyjeżdża kilkanaście, no w porywach kilkadziesiąt osób i jakoś nikt się jeszcze nie zagubił - zawsze wszystkich znajdujemy :D

 

mamy jednego takiego delikwenta - jak bys mu nie zadal pytania - zawsze czepia sie o bilety do kontroli

 

Hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo a Ty zawsze na gapę.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje dzis spot na faje na mieszka I przy lidlu. Godzina? 19?

hmm ktoś coś dzisiaj ?

 

---------- Dodano o 20:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:44 ----------

 

dobra, jakos udało mi się ze 2 albo 3 auta ogarnąc, więc fajke zapalimy o 21 pod lidlem na mieszka 1wszego ;]

jak ktos cos, to zapraszam z godzine posiedzimy pewnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpadne;D 21? jaco bedziesz na bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy spotkanie :) Czas się przedstawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj z Zejnim spotkanko i krótką wymianę zdań zaliczyłem na światłach na dróżce z Podjuch na Gumieńce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj z Zejnim spotkanko i krótką wymianę zdań zaliczyłem na światłach na dróżce z Podjuch na Gumieńce :)

 

A mnie poznałeś wczoraj ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznałem poznałem :) z daleka mrugałeś światełkami przed Dzikowem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności