Skocz do zawartości
Łysy

Spontaniczne spotkania naszej grupy

Rekomendowane odpowiedzi

hmm to juz nie wiem piatek 19 ORLEN NA REDZIE czy Qka w Niedziele o 19 ORLEN NA REDZIE??Dajcie dokladny terminos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sobota 21 o 13 na lotnisku w Wilczych laskach k. Szczecinka na klasycznym spocie grupy zach-pom. Wówczas będzie większa grupa ludzi, poznasz więcej osób. A tutaj widzę że jak żuraw i czapla spotkacie się jak dzień zejdzie się z nocą.

Ci co nie mogą trafić do wątku czytać http://forum.vw-passat.pl/threads/121686-Spot-letni-21-lipca-2012-lotnisko-Wilcze-Laski-ko%C5%82o-Szczecinka

Jak dla mnie termin najbliższy tym macaniom się na redzie albo nie na redzie tylko na krematorium. Zdecydujcie się i nie pieprzcie głodnych kawałków jak gówniarzeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja rzucilam pomysl , i jesli "gowniarzeria" to jakas sugestia do mojego wieku to bardzo mi milo. W watku jest mowa o SPONTANICZNYCH spotkaniach a nie pokazowych spotach typu wilcze laski. Chlopaki komu pasuje to NIEDZIELA ORLEN O 19 . Wczesniej do szczecina niestety nie dotre bo siedze uwieziona w bieszczadach:) takze komu pasuje to wpadac. A komu niepasuje to niech nie steka i marudzi . Takze kto CHCE SIE MACAC -jak pan u gory wspomnial to pisac wpadac i tyle. Milej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIEDZIELA ORLEN O 19 . Wczesniej do szczecina niestety nie dotre bo siedze uwieziona w bieszczadach
Wcześniej proponowałaś piątek - po co, skoro już po 12 godzinach już zmieniłaś termin.

To takie zachowanie Jacek nazywa gówniarzerią, a nie wiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To takie zachowanie Jacek nazywa gówniarzerią, a nie wiek...
Dokładnie, spoko jak się obraziłaś to przepraszam i nie piłem do twoich 20 lat bo uważam że młodzi są fajnymi ludźmi, sam mam syna 19 latka i czuję się z nim jak partner a nie jak jakiś pieprzony staruch.

Dlatego bez obrazy Qamcia i troszkę luzu (nie jestem pan oni wyginęli w czasie ruskiej rewolucji) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzy czytaj ze zrozumieniem.... potem cie czepiaj i sap do mnie. wkurzam sie bo traktujecie mnie inaczej. to ze jestem kobnieta nie znaczy ze trzeba sie przypierdalac o wszystko! pisalam kilka razy ze niedziela . no ale jak ktos nie doczyta top musi sie przy*******ic... siedze w gorach i sie ***** nie przeteleportuje do szczecina na piatek. mowie znow NIEDZIELA 19 SZCZECIN ORLEN REDA. jak komus pasuje to wpadac. a jak nie to sie odwalic. gorzej niz przekupy na turzynie. eeeeeeeeeeeh ;/;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzy czytaj ze zrozumieniem
A niby czego nie zrozumiałem?
potem cie czepiaj i sap do mnie
A tu muszę odmówić...

 

to ze jestem kobnieta nie znaczy ze trzeba sie przypierdalac o wszystko!
Płeć nie ma znaczenia. Jak jesteś niekonsekwentna, to jakich reakcji się spodziewałaś? No i nikt się przypier.olił jak na razie - emocje chyba cię poniosły (chociaż powodów do jakiegoś emocjonowania nie widzę) i używasz takich określeń trochę na wyrost.
pisalam kilka razy ze niedziela
Dokładnie 3x, a 12 godzin wcześniej 2x, że piątek.

 

I powtórzę - reakcjom grupy na takie zachowanie się nie dziw, bo już tu mamy w grupie takiego kolegę, który deklaracje tylko składa, a żadnej jeszcze nie wypełnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I powtórzę - reakcjom grupy na takie zachowanie się nie dziw, bo już tu mamy w grupie takiego kolegę, który deklaracje tylko składa, a żadnej jeszcze nie wypełnił.

 

no tak Młody :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha to się pośmiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzy czytaj ze zrozumieniem....

 

Paweł jestem przekonany, że doskonale Cię zrozumiał ale Ja był bym zadania, iż trzeba pisać ze zrozumieniem i rozumieć co się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kłamcia - z czymś mi się od razu skojarzyło. ;) Daj spokój dziewczyno, fajnie że mamy w grupie kobietkę która lubi motoryzację nie tylko ze strony męża czy chłopaka. To zawsze jakiś kwiatek w grupie. Wiemy że się nie teleportujesz ale na każdy spot zapraszamy. Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory faktycznie mnie ponioslo i namieszalam. Ale nie mierzcie mnie miara przez pryzmat nieslownego kolegi. Troche sie pospinalam bo tak mam niestety. Zobaczymy sie w niedziele to pogadamy chlopakyy. Ja sie pakuje wlasnie. Jutro wracam na szczeccin. Milego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory faktycznie mnie ponioslo i namieszalam

 

Pełen szacun... Dziękujemy, miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety sa strasznie nerfofe. do zobaczenia w niedziele.

p.s. nie mysleliscie o tym aby takie spoty robic raz w tygodniu w jednym konkretnym miejscc?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a mnie nie będzie ;]

A tak CPN-owskiej kawki chciałem się napić ;]

 

Może następnym razem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok widze ze wkoncu jest dokladne miesce i godzina pelen szacun :) a wiek i plec na forum nie powinno miec znaczenia zarowno jak i w zyciu:) nikt nie jest idealny i nikogo nie jest wina ze ktos jest mlodszy albo starszy i roznej plci:)

milej nocy i do niedzieli o 19 :)

 

---------- Dodano o 21:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:11 ----------

 

Ehh a mnie nie będzie ;]

A tak CPN-owskiej kawki chciałem się napić ;]

 

Może następnym razem ;]

 

 

o prezesunio a czemu Cie nie bd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... jutro taki piękny spot będzie w Wliczych Laskach, tańce, hulanki, grile, kobiety, wino i śpiew a Wy kurczę na jakiejś stacyjce się spotykacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie... jutro taki piękny spot będzie w Wliczych Laskach, tańce, hulanki, grile, kobiety, wino i śpiew a Wy kurczę na jakiejś stacyjce się spotykacie...

 

Moze boja sie otwartych przestrzeni:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze boja sie otwartych przestrzeni

 

hehe :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności