Skocz do zawartości
Gość TOMASZ

odcięcie zasilania radia po wyciągnięciu kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Mała rozpiska ISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

no wlasnie na żółtym kablu nie ma nic nigdy. w ogole to on nie jest do tej kostki podlaczony tylko lezy luzem obok. wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zamiana kabelka czerwonego (+12 z kluczykiem) z kablem grubym czerwono-niebieskim(ciagle +12). Tylko jeszcze nie doszedlem do tego jakby to zrobic wyciagajac piny z kostki i zamieniajac to w kostce. Narazie przestawilem zworke w radiu i dziala mi caly czas niezaleznie od kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

jak mam problem odwroty, do przedwczoraj wszystko było OK (po wyjęciu kluczyka radio gasło), a teraz radio przestało wyłaczać się po wyjęciu kluczyka :( co mu sie mogło stać ? radio trzyma pamięć.

Edytowane przez Grzes_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM

 

jak mam problem odwroty, do przedwczoraj wszystko było OK (po wyjęciu kluczyka radio gasło), a teraz radio przestało wyłaczać się po wyjęciu kluczyka :( co mu sie mogło stać ? radio trzyma pamięć.

powodem może być uszkodzenie kostki stacyjki, nie odbija i wyłącza plusa po zapłonie, bo stawiam na to że przy radiu nic nie było robione od tych kilku dni nim zaczęło się to dziac :)

 

extremalnym warunkiem jest fakt popsucia sie samego radia, ale to jutro naprawde extremum ;)

 

pozdraVWiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciagniecie radia, odpiecie wszystkiego i znowu podpiecie i wlozenie - czasem sprawia cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten problem jest tu dobrze opisany tylko że dotyczy passata b5.Jak to się ma do Pssata b6, podłączyłem Alpine cde 233w gra fajnie ale nie reaguje na wyjęcie kluczyka ze stacyjki.Czy zamiana czerwonego (+stały) z żółtym (+podtrzymujący) rozwiąże sprawę wydaje mi się że powinno być podobnie ale wolę się upewnić.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam ten sam problem. Wywaliłem kaseciaka, podłączyłem radio Clarion i działa tylko na zapłonie. Zamieniłem miejscami kable żółty i czerwony i radio wogóle nie działa. No ale nad tym pomysle jutro.

Dręczy mnie inny problem. Mam ustawione w VAGU automatyczne ryglowanie drzwi przy 20 km/h. Jak drzwi się zaryglują, zatrzymam samochód, wyciągam kluczyk ze stacyjki to centralny momentalnie automatycznie otwiera drzwi i zapala lampki w aucie - tak mam jak jest podłączone radio fabryczne. Jak podłączyłem Clariona to przy wyjęciu kluczyka ze stacyjki przez ok 3 sekundy nie dzieje się nic, dopiero po tym czasie coś zaskakuje, otwiera zamek i zapala lampki. Jak nie mam podłączonego żadnego radia wszystko jest dobrze, więc problem tkwi w radiu. Tylko jaki to problem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta, było wszystko ok, podtrzymanie było, lecz niestety zniknęło.... co to może być ? i jakie powinno być napięcie do podtrzymania pamięci ? bo mam na kostce jakies 2 V, wystarczy ?

Edytowane przez ajvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności