Skocz do zawartości
neurojarre

SAAB zmartwychwstanie?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/12692,1695588,0,1,saab-powstaje-jak-feniks,wiadomosc.html

 

Autko mniamuśne :P

Mam nadzieję że faktycznie uratują SAABa, zawsze podobały mi się ich samochody i żal było że firma "leci".

 

Ten nowy model to poprostu "cud, mniód i maliny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta były jakie były. O gustach się nie dyskutuje. Za to rozwiązania techniczne w zakresie bezpieczeństwa, czy nowatorski Night Panel oraz stacyjka w tunelu - to wszystko decydowało o wyjątkowości Saaba. Firma nie szła na skróty, nie rządzili nią księgowi (przez to upadła) nie poddawali się trendom i mięli swoją wizję. No i robili auta niezniszczalne - do dziś jako używane mają ugruntowaną pozycję wśród znawców tematu. Chwała im za wszystko. I dobrze, ze wracają. Bo wśród coraz bardziej identycznych samochodów jakaś odskocznia jest potrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju a którędy się tam wchodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeju a którędy się tam wchodzi?

Lambo door-ami :D

 

Szkoda że z tego konceptu jak zwykle niewiele zostanie w wersji produkcyjnej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham saaba 900 do 1994 tzw krokodyla

kiedyś sobie kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel jeździ Saabem 93. od warsztatu do warsztatu ;))) GM nie przysłużył się tej marce mimo, że przenióśł do Saaba masę patentów od Subaru. Wiele SaabowoSubarowych pomysłów zaimplementowano w "ekonomicznej" wersji w Oplu Insignia. Cieszę się, że Saab zmartwychwstaje w innych niż GM rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timo95pl

no ale większość usterek to z winny użytkowników sam znam wiele przykładów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i tak to nie ten saab. Odkąd hopel, tzn gmc zaczęło maczać w tym palce to nie to samo autko...

w grudniu miałem możliwość zajęcia się dwoma z tego gatunku. pierwszy 9-3 w coupe z 1999 roku, i 9-5 z października 2011. różnica- ogromna zwłaszcza kiedy mowa o detalach i wnętrzu.

 

odwiedziłem też serwis opel/saab gdzie mnie właśnie poinformowano o złożeniu podania w sprawie ogłoszenia bankructwa... :( szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno z moich ulubionych aut! śliczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności