Skocz do zawartości
mimik11

passat b3 nie chodzi na benzynie

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio to samo. Vw nie jeździł na benzynie. Gazownicy montując sterownik gazu wpinają się w sondę lambda. Podają sygnał z sondy lambda zamiast od razu na ECU do sterownika gazu i potem spowrotem ze sterownika do ECU. U mnie przerwał sie ten powrotny kabel ze sterownika gazu i samochód jak już nawet odpalił nie mógł nawet ruszyć z miejsca na benzynie. Zlutowałem kabel i passat odżył. Sprawdź połączenia przy sondzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolega w RP ma przepływomierz ale jeżeli tak to ostawiam ze to wlaśnie przepływka. Co prawda ja mam silnik PF ale wymienialem wszystko i obiawy identyczne co u Ciebie. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kolega w RP ma przepływomierz ale jeżeli tak to ostawiam ze to wlaśnie przepływka

 

W RP niema przepływomierza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Potrzebuje pilnie schematu wtrycku mono do passata b3 benzyna 1,8 z 1993r. bo cos źle poskładałem po wymianie gumie z pod wtrysku i nie chce pracowac na niskich obrotach i gazie, jutro potrzebuje auto prosze pilnie o szybką odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kiedyś przytrafiło niepodpięcie silnika krokowego i też na wolnych obrotach bez gazu nie chodził. Zresztą tam nie ma nic takiego co by można pomylić z wyjątkiem tych śmiesznych wężyków podciśnienia, które wpływają na prace biegu jałowego.

 

Kolego mimik11, napisz coś więcej nt. podłączenia instalacji. Jeździłem B3 z silnikiem 1F (takie mniejsze RP) z instalacją bingo M i nie miałem takich problemów. Sam ją zakładałem zgodnie z fabryczną instrukcją. Do tego miałem interfejs i po RS232 sam ustawiałem sterownik gazu.

Edytowane przez slawekm65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tylko 2 weżyki odpieły takie cienkie i nie a gróbych nie odpinałem.

 

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

 

a tam jest taka czesc kwadrat z kółkiem tak jak by wtrysk i on ma storzek to rozrzeżeniem w dół czy w góre go ?

 

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

 

ah i gaz wogóle mi nie chodzi

 

---------- Post added at 10:29 ---------- Previous post was at 09:46 ----------

 

jak ktos ma zdjecie jak powinien wyglądac złożony monowtrysk z gazem bardzo bym prosił na zaraz bo o 13 godzinie musze miec auto. Prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie potrzebuje dzieki przewody były 2 pomieszane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności