Skocz do zawartości
Gość

Zapowiedz wydawnictwa WKŁ.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.inbook.pl/product/show/336821/ksiazka-volkswagen-passat-od-marca-2005-hans-rudiger-etzold-ksiazki-hobby-motoryzacja

 

tak przypadkiem zerknąłem do mojej ulubionej księgarni internetowej (mieszkam w pobliżu-więc zawsze odbieram osobiście)

 

ceny wysyłki pocztą polska to 9,50zł

kurierem GLS lub DHL 13,00zł

 

a książka 52,80zł - czyli na dzień dobry 20% rabatu !!!!!

Edytowane przez Passiak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam tej książki , mimo, że sam ją kupiłem. Jest to tłumaczenie z niemieckiego. wiadomości w niej zawarte są bardzo lakoniczne i dla kogoś kto nie ma pojęcia jak coś należy zrobić praktycznie nieprzydatna np.pisze jak wymienić bezpiecznik, ale nie ma opisu bezpieczników .To tylko jedna z rzeczy, a jest ich wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Osobiście nie polecam tej książki , mimo, że sam ją kupiłem. Jest to tłumaczenie z niemieckiego. wiadomości w niej zawarte są bardzo lakoniczne i dla kogoś kto nie ma pojęcia jak coś należy zrobić praktycznie nieprzydatna np.pisze jak wymienić bezpiecznik, ale nie ma opisu bezpieczników .To tylko jedna z rzeczy, a jest ich wiele

 

Coprawda nie zaglebilem sie jeszcze bardzo ,ale widzialem tekst typu . Nie napiszemy nic z obslugi ASO ,czyli jak w instrukcji odsylaja do ASO to tu tez i kropka. To ze wzgledu na brak sprzetu u cywila/wlasciciela nie bylo sensu opisywac glebiej . Co do opisu DPF ,to nie rozpisali sie .

 

No ale calej nie czytalem ,brak czasu . Jednak jej nie neguje ,moze ma cos ciekawego ,mozna ja potraktowac jako uzupelnienie wiedzy czesciowej ,zobaczymy .

 

Oczywiscie dla forumowicza moze byc to mala wiedza ,bo spora juz posiada . Ale dla osoby z poza forum ,ktora wczesniej tylko kierowala ,a teraz chce sie czegos dowiedziec moze byc to dobre zrodlo informacji ,wstep .Mozliwe ze to jest dla laika a nie zaglebionego w tematy forumowe .

 

Piszesz ze jest to tlumaczenie ,tylko jakiej ksiazki z DE ,bo mi sie wydaje ze to sa pozklejane zlepki informacji z roznych miejsc .

 

Majac poprzednie auto nie pisalem na forum z nim zwiazanym "(dopiero pod koniec jego posiadania ),kupilem taka ksiazke i dowiedzialem sie sporo . Oczywiscie co do wiedzy na forum tu ,pewnie sie nie umywa ,bo napewno w niej nieznajdziemy tyle detali , elementow , tematow no i wlasnych patentow na to i tamto .

 

Moze odnosnie jakichs tematow ,bedzie tak ze czesc info jest tu ,a dalej info na forum .Teraz widac bedzie jaka tu skarbnica wiedzy i doswiadczen posiadaczy passatow .

 

Moze dla forumowicza idelanym tylko by bylo ,to co jest w zeszytach SS... szkoleniowych ASO zebrane w jedna calosc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odebrałem dzisiaj. Przeglądnąłem pobieżnie i nic specjalnego. A o silniku który u siebie posiadam to tam nic nie ma. Mnóstwo informacji o nim mam z forum skody (nawiasem nie wiem czym się różni od skody i seata bo oni u siebie podają że mają 125ps zainteresowanym mogę podesłać na PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy znalazł już ktoś może tą książkę w pdf-ie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy znalazł już ktoś może tą książkę w pdf-ie ???

Myślę że jeszcze za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że odgrzeję kotleta, ale czy spotkał się ktoś z wersją książki "Sam naprawiam Passata B6" w .pdf'ie?

Nigdzie nie mogę tego namierzyć, a chciałbym sprawdzić jedną rzecz:)

Jeżeli ktoś dysponuje, to byłbym wdzięczny za udostępnienie. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności