Skocz do zawartości
type_r7

Porsche Panamera co sądzicie o tym modelu.

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie serwisowania ... to jeszcze właściciel nie może nic powiedziec oprócz tego, że samochód na tą chwilę jeździ bez problemów. Nie jest to samochód na co dzień..

Pożyjemy zobaczy, na szczęście to nie jest nasz problem a na biednego nie trafiło.

Z ciekawostek to tylko na samym początku przytrafiła się usterka, ale to z winy właściciela. Za szybko najechał na ogranicznik prędkości i maska podniosła się w górę... zadziałał system ratowania bądź raczej system łagodzący skutki kolizji z pieszym dla pieszego. Koszt naprawy parę tysii... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj widziałem te auto na powiślu a dokładnie to na ul Tamka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rybatb3 jest to możliwe... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mogę potwierdzic...informację...masz dobre oko. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie poza tym czy mi sie podoba czy nie podoba nie moge powiedziec nic na temat w/w auta ...

 

Jest obrzydliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow Panamera

kilka tygodni temu otworzyli mi prawie pod nosem skupisko kilku sprzedawców (pomiędzy nimi jest również Audi) - ale do czego zmierzam

Panamera - miałem przyjemność w niej siedzieć przy okazji otwarcia tego skupiska i była to naprawdę przyjemność. Prawdziwy samolot.

Co do jazdy tym autkiem - nie mam niestety nic do powiedzenia i żałuję że tak długo jeszcze pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche Panamera to przykład auta które na zdjęciach nie robi większego wrażenia, a powala wyglądem oglądając je na żywo. Nie kojarzę też żadnego innego auta które tak przykuwa moją uwagę wśród innych aut na drodze jak właśnie Panamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezess7 tu masz w 100% rację. Samochód na prospektach i fotach wygląda średnio.

W rzeczywistości robi ogromne wrażenie. Jego wygląd jest niepowtarzalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rok temu na A2 złapali mnie nieoznakowanym, i się chłopaki chwalili, że zatrzymali taką Panamerę Turbo, lekko musiał przycisnąć bo bodajże mówili coś, że miał ok. 240km/h.

Co do samego Porsche to jak dla mnie jedno aut z mojej Top listy, na żywo robi mega wrażenie, szczególnie jak jest w czarnym macie albo białe ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda też na lawecie po strzale, w zeszłym roku widziałem, nie wiem, moze 2 miechy po wprowadzeniu do sprzedaży tego bolida... ktoś miał pecha i skasował :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż bywa... Niektórzy niestety nie potrafią jeździc szybkimi samochodami.

I jak ktoś przesiada się ze 100-150hp na 300-400hp to efekt widac od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu - jak go zobaczyłem na zdjęciach pomyślałem pisząc wprost - obła kupa.

Test w Top Gear (UK) potwierdził moje zdanie. Podobne mieli prowadzący, którzy również

delikatnie mówiąc stwierdzili, że jego wygląd to nieporozumienie.

Panamera jest tłusta i jak dla mnie była zaprzeczeniem piękna, taką brutalną kiełbasą :)

Ale ostatnio miałem okazję dwukrotnie widzieć ją na żywo.

Niestety tylko w nocy.

I powiem, że trochę mnie zawstydziła bo wyglądała tak, że nie sposób nie zwrócić na nią uwagi (w sposób pozytywny)

Także jestem skołowany i sam już nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie. Samochód wygląda najlepiej na żywo. Na fotkach mu czegoś brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo kolejne filmiki z Panamerą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jedno w Łodzi. Typowy buc , prawie wjechał na plac zabaw by miec auto pod oknem, oczywiscie nry nie łódzkie. Ale jak by mógł to by na klatce zaparkował. Co do auta to z tyłu ok, z przodu tak jak mowiłem, stało prawie w piaskownicy dla dzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety takich kierowców jest dużo... a najgorsi są ci, którzy najlepiej na zakupy to by wjechali do sklepu. Nie mówię już nawet o parkowaniu na miejscach wyznaczonych dla inwalidów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o idealne parkowanie: To dzisiaj jadąc do pracy zaobserwowałem ciekawy obrazek... dwie Panie spotkały się na małym skrzyżowaniu, więc postanowiły porozmawiać.

I gdzie zaparkowały? Na skrzyżowaniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem jeszcze Panamery live, ale robi pewnie na Was takie wrazenie, bo kazde Porsche jakie w zyciu widzieliscie, siegalo mniej wiecej klatki piersiowej, a tu sru, taki bydlak.

Identycznie bedzie, jak na rynek trafi SUV od Lambo czy Ferrari.

Prosiaki zawsze mi sie podobaly, poza Cayenne i Panamera;) Jestem staromodny - Porsche musi miec miec max 4 siedzenia i maly wspolczynnik oporu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy producenci tworzą sportowe czteromiejscowe samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście najnowszy projekt Porsche ...Porsche Pajun. Czyli mniejsza wersja Panamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności