Skocz do zawartości
Gość norbi89480

Co robić? Allegro oszust.

Rekomendowane odpowiedzi

zagadaj z kobiaerox jest z Łęcznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nasze Polskie prawo nie wspomaga uczciwych kupujkących ,którzy zostali oszukani. Więc pozostaje mi tylko :

 

- pociąć deske, może plastik na coś się przyda

- doprowadzić zegary do stanu używalności

- wystawić negatyw (on wystawił już pozytyw więc spoko)

- opisać sprawe na wszystkich możliwych forach aby przestrzec przed nim innych

 

Tak więc dzięki Panowie za pomoc i podpowiedzi. Zabieram się do tworzenia notatki o tym "Uczciwym" allegrowiczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieść ogłoszenie tego typa w dziale ODRADZAM będzie ostrzeżeniem dla innych.

 

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

 

(on wystawił już pozytyw więc spoko)

istniej możliwość zmiany komentarza z poz. na neg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden sprzedawca chciał mnie oszukać ,wogóle nieodpowiadał na meile ,to mu wysłałem coś takiego;

-Pisze ostatni raz i uprzedzam iż nieodpuszcze ,chyba niezdajecie sobie sprawy że oszustwo internetowe można zgłosić niewychodząc z domu

np tu ; http://www.policja.plockinfo.pl/modules.php?name=Internet

 

-w moim przypadku pomogło proponuje wysłać mu linka niech sobie poczyta to może sie wystraszy.

Edytowane przez robertfx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z pytaniem

Wystawiłem przedmiot na aukcje od 1 zł i jest jeden koles co licytuje i ma 0 gwiazdek i otrzymał jeden komentarz gdzie licytuje i potem nie wpłaca kasy

Czy moge takiego kolesia zablokować ??

W sumie dodałem go do czarnej listy Ale to dalej on jest jak na razie na górze stawki !!!

 

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

 

Ok juz sobie poradziłem Wystarczyło wejsc na ZMIEŃ i tam jest WYCOFAJ KONTRAHENTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do wcześniejszego problemu,

Sprzedawca to typowy "świeżak". Dodatkowo w nicku ma 93, więc śmiem twierdzić, ze ta dziewczyna/kobieta ma lat 18 dopiero. Poleci soczysty negatyw.

Wqrwia mnie takie coś, bo książka, którą kupiłem jest pilnie potrzebna i teraz nie wiem czy kupić gdzieś indziej czy czekać...

Tydzień temu zadzwoniłem do sprzedawcy i akurat tego samego dnia rano była na poczcie i wysłała książkę. Pomijam już fakt, że była bardzo zaskoczona moim telefonem, a ton wypowiedzi wskazywał jednoznacznie, że kłamie :D Minął tydzień, książki brak. Wystawiłem negatywa - tak na jej dobry początek działalności na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności