Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam sklep z akumulatorami i pierdółkami chciałbym teraz na wiosnę zwiększyć asortyment o środki czystości pasuje żebyście podali mi jakie są najlepsze środki do czyszczenia tapicerki ogólnie środka do mycia auta i tak dalej jakich używacie :) jakieś niedrogie i dobre :) i ogólnie czego nie ma u was w takich sklepach i musicie zamawiać je na allegro :) z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez kamil2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

środki z K2 nie są drogie a dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meguiar's. Drogie neistety ale bardzo mało tego tak w sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrą niedrogą chemię ma carvalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Meguiar's. Drogie neistety ale bardzo mało tego tak w sklepach
dokładnie, postaraj się o przedstawicielstwo ich produktów, konkurencji na pewno nie będziesz miał, np w Lublinie są 2 miejsca gdzie można kupić ich produkty z tego 1 ma bardzo mało tego w sumie większość na zamówienie, tu masz stronę z najlepszymi kosmetykami http://www.showcarshine.pl/ , może być jeszcze 1 plus, np megs jest jednym z sponsorów vag event, jak byś był ich przedstawicielem to mógł byś sie poogłaszać na różnych forach itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konkurencji na pewno nie będziesz miał

i klientow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje Karcher Tenzi i Atas i nie jest źle :)

 

A i może w końcu się określisz

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=79443

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzedaje Karcher Tenzi i Atas i nie jest źle

bo są to już w miarę znane marki przynajmniej karcher i tenzi, a o meguiars itp lux środkach mało kto wie, już nie wspominając o cenie.

 

dlatego w sklepie z akumulatorami itp. nie będą dobrze schodzić jakieś środki samochodowe za 50 zł i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje coś w kwocie 30 zł tak żeby to schodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variant jest dobry i tani tez uzywam agapit i innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki mam nadzieje że więcej osób napisze :) bo wiosna tuż tuż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki mam nadzieje że więcej osób napisze bo wiosna tuż tuż

środki Tenzi do czyszczenia sie nadają Zwłaszcza ten do mycia plandek z ciężarówek.Świetnie usuwa bród.Używałem go jako wspomagacza do prania tapicerki aby tyle nie szorować + płyn do prania dywanów WEZYR.Ale nikt Ci niczego nie kupi czego nie zna I w ten sposób musiał byś mieć sklep zawalony całym asortymentemco jest na rynku.Zwłaszcza patrząc na opakowanie. Poszukaj coś od Carvalet na allegro. Zwłaszcza wosk w płynie jest tani a po umyciu spłukaniu auta pryskasz tym woskiem i spłukujesz i już jest dobrze(nadaje lekki połysk i woda szybko pita z auta)

Jak już gadamy o kosmetyce to szampon do mycia auta by sie zdał i jakiś sprzęt do tego czyli jedni myją gąbka inni szczotką .Ja używam szczotki a Ciężko jest kupić szczotkę z naturalnego włosia(ja szukałem pół roku)Szczotkę taką kupisz u producenta pędzli (na allegro KRAKMET). Mozna by tu długo pisać i pisać ale co się będzie u Ciebie sprzedawało to tego nie wiem. Możliwe że większość jeździ na myjkę automatyczną i ma wszystko w doopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,ile środków czystości tyle opinii na ich temat. Może zrób tak,ze zamówisz coś an próbę i sprawdzisz jak Ci idzie sprzedaż po miesiącu czasu. To moim zdaniem dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzisz jak Ci idzie sprzedaż po miesiącu czasu. To moim zdaniem dobre rozwiązanie.
wiadomo że najszybciej zejdą środki marketowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I marketowe można polecić,naturalnie nie wszystkie,lecz na część produktów wspomnianej powyżej marki K2 oraz firmy Amtra(dobry środek na insekty m.in.) można polegać.Produkty niemieckiej bodaj firmy SONAX również można smiało polecić:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONAX również można smiało polecić
a miałeś do czynienie z tzw wyższą półką ? nie mowie że sonax to jakieś gówno ale lepsze marki oferują trochę więcej ze swoich produktów ;) ale na pewno najważniejsze w tym wszystkim jest to aby szybko produkty schodziły, jeśli to mniejsza miejscowość to zajmij się sonaxem którego wszyscy znają a jest chyba najlepszy z tych marketowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma zaspokoić popyt i sprzedawać się,choć oczywiście nie sugeruję sprzedaży bubli.Poziom marki Sonax,Shell etc.będzie raczej odpowiedni,oczywiście trzeba badać rynek w miarę upływu czasu oraz sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie to widzę marne szanse dla drogich produktów.Nie pakował bym się w to. Nie które kosmetyki klienci kupują tylko w sklepach internetowych a Ty płacąc czynsz za lokal nie będziesz w stanie konkurować z takim sprzedawcą.

W sklepie ograniczył bym się do szamponu,jakiś wosk w płynie na mokro, kilku rodzajów past,coś do wnętrza,coś do zewnętrznych plastików i do opon.I to na tyle:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklepie to widzę marne szanse dla drogich produktów.Nie pakował bym się w to. Nie które kosmetyki klienci kupują tylko w sklepach internetowych a Ty płacąc czynsz za lokal nie będziesz w stanie konkurować z takim sprzedawcą.

W sklepie ograniczył bym się do szamponu,jakiś wosk w płynie na mokro, kilku rodzajów past,coś do wnętrza,coś do zewnętrznych plastików i do opon.I to na tyle:fajny

własnie o takie mi chodzi tylko z jakiej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności