Skocz do zawartości
Tuniek

Opiekun kujawsko-pomorski - Głosowanie

Kogo chcesz za opiekuna grupy kujawsko-pomorskiej?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo chcesz za opiekuna grupy kujawsko-pomorskiej?

    • Ela
      13
    • __ArroW__
      18
    • eltom
      5
    • papluch
      2


Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie z Paybacka zorganizuje ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Ja to ujmę inaczej - było głosowanie - wygrał Dawid, więc sprawa jasna

 

Po co siać zamęt...

 

Dokładnie:ok Było głosowanie, jest wygrany i to jest świętość:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ela - ale SŁITAŚNĄ FOTĘ i tak musisz wrzucić :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonda wykazała co i jak ma być i powinno tak pozostać. Co prawda dziwna jest ilość głosujących, ale to nie wybory na urząd państwowy. Podstawowe założenie pozwalało na taką sytuację jak obecna, a żeby było wszystko ok to najpierw powinni zostać określeni uprawnieni do głosowania( nie wiem czy ludzie z poza regionu mogli głosować). Z drugiej strony nie możemy wychodzić z założenia że ktoś majstrował przy wynikach.

 

Proponuję aby ostateczną decyzję co do tego czy ma być dogrywka podjął główny mąciwoda i sprawca zamieszania- Tuniek.

 

Przepraszam jeśli do sprawy podchodzę zbyt poważnie, ale uważam, że jeśli mamy utrzymać obecny charakter grupy to obecny spór o ważność wyborów nie może mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się nikt nie kłóci. decyzja zapadła, wynik znany - koniec tematu i dysonansów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie chce mi sie cytowac wszystkich postow ;) bo troszke ich tu duzo, na wstepie podziekuje bardzo za glosowanie jak i za gratulacje, oczywiscie rowniez dziekuje uczestnika jak i uczestniczce Eli za zacieta walke oczywiscie tylko ankietowa ;), nie wiem moim zdaniem Ankieta rowniez powinna wydac werdykt, aczkolwiek jako bioracy udzial w tym zamieszaniu pozostawiam decyzje do podjecia tak jak wyzej koledzy napisali Wojtkowi jako, ze zrobil cala akcje tak powinien byc zakanczajaca osoba tego tez zamieszania :), co do stawiania wszystkim :D na dzien dzisiejszy dysponuje zapaszkiem po wyborczym bo pieniazki po 10tym dopiero beda ;), ale na ogolnopolskim sie mozna zawsze odbic :D prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jedziesz do Lidzbarka? Jakoś mi to się nie przewinęło przed oczami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jedziesz do Lidzbarka? Jakoś mi to się nie przewinęło przed oczami

 

bardzo intensywnie sie przymierzam :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę nas tam będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zakładający ankietę niema podglądu na głosujących userów?

Niestety nie mam.

najpierw powinni zostać określeni uprawnieni do głosowania( nie wiem czy ludzie z poza regionu mogli głosować)

Z tego co wiem, to nie ma możliwości zrobienia ankiety dla konkretnych użytkowników, więc głosować mógł każdy zalogowany.

Co do samego głosowania; jeśli w sobotę Dawid stwierdzi, że nie chce jednak być opiekunem, wtedy z automatu zostaje nim Ela. Jak dla mnie temat jest zakończony. Pozostaje tylko w sobotę wieczorem/niedzielę rano napisać do kogoś z supportów z prośbą o przydzielenie belki nowemu opiekunowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Z tego co wiem, to nie ma możliwości zrobienia ankiety dla konkretnych użytkowników, więc głosować mógł każdy zalogowany.

Co do samego głosowania; jeśli w sobotę Dawid stwierdzi, że nie chce jednak być opiekunem, wtedy z automatu zostaje nim Ela. Jak dla mnie temat jest zakończony. Pozostaje tylko w sobotę wieczorem/niedzielę rano napisać do kogoś z supportów z prośbą o przydzielenie belki nowemu opiekunowi.

 

... Dokładnie popieram słowa Wojtka :mlask

Myślicie że Dawidowi jest przyjemnie czytać te wypociny, chłopak na bank nie potrzebuje do szczęścia tej belki jednakże było głosowanie i wszystko zostało rozstrzygnięte. I z niego jednogłośnie wynika iż Dawid wygrał !

Także nie rozumiem tego zamieszania które zostało wprowadzone.

Głosowałem na Elę i jeżeli jeszcze raz będzie głosowanie to również na nią zagłosuje bo trzeba być konsekwentnym w swoich poczynaniach.

 

... Na koniec dodam : arrow gratulacje :kumple

PS: I zabieraj się do roboty aby to wszystko ogarnąć :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid gratulacje:ok:

 

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu podważać wyników ankiety, z samego Torunia na forum jest zarejestrowanych ok.200 osób, a że nie biora czynnego udziału w życiu grupy, to wcale nie znaczy, że tego wątku nie czytają i nie mogą głosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

...niech się stanie! :ok

Zatem Dawid, gratulacje :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to nie ma możliwości zrobienia ankiety dla konkretnych użytkowników, więc głosować mógł każdy zalogowany.

Co do samego głosowania; jeśli w sobotę Dawid stwierdzi, że nie chce jednak być opiekunem, wtedy z automatu zostaje nim Ela. Jak dla mnie temat jest zakończony. Pozostaje tylko w sobotę wieczorem/niedzielę rano napisać do kogoś z supportów z prośbą o przydzielenie belki nowemu opiekunowi.

 

ogolnie w sobote moge oficiajlnie potwierdzic dalsze checi, aczkolwiek juz teraz z tego miejsca jestem pewien na 100%, ze nadal nie zmieniam zdania odnosnie checi bycia Opiekunem Kuj-Pom

 

... Dokładnie popieram słowa Wojtka

Myślicie że Dawidowi jest przyjemnie czytać te wypociny, chłopak na bank nie potrzebuje do szczęścia tej belki jednakże było głosowanie i wszystko zostało rozstrzygnięte. I z niego jednogłośnie wynika iż Dawid wygrał !

Także nie rozumiem tego zamieszania które zostało wprowadzone.

Głosowałem na Elę i jeżeli jeszcze raz będzie głosowanie to również na nią zagłosuje bo trzeba być konsekwentnym w swoich poczynaniach.

 

nie no wiadomo nie jest tak, zle, ale zamieszanie nie zawsze potrzebne to fakt, nie mniej jednak nie chce w tej kwestii za duzo pisac poki zbiorowej nie bedzie zgody co do faktu iz temat zamkniety :)

 

... Na koniec dodam : arrow gratulacje

 

dziekuje :)

 

PS: I zabieraj się do roboty aby to wszystko ogarnąć

 

bede napewno sie staral jak najlepiej sie uda ;)

 

Dawid gratulacje

 

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu podważać wyników ankiety, z samego Torunia na forum jest zarejestrowanych ok.200 osób, a że nie biora czynnego udziału w życiu grupy, to wcale nie znaczy, że tego wątku nie czytają i nie mogą głosować.

 

dziekuje, i fakt, ze userow jest sporo, sam rowniez znam kilku, ktorzy nie mieli okazji wpasc na spocisza a np. spotykamy sie i modzimy przy passkach :), no ale to juz druga historia ;)

 

...niech się stanie!

Zatem Dawid, gratulacje

 

dziekuje

 

i WSZYSTKIM z tego miejsca rowniez DZIEKUJE :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak koledzy i w ten sposób załatwiliśmy sobie rabacik na BP:dobrze

gratulejszyn Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i darmowy alkohol w sobote:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
i darmowy alkohol w sobote

 

 

Trzeba chyba sobie poszukać jakiegoś drivera na sobotę:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa - a mnie nie będzie :dupablada

 

Patrzę Ela, że zmieniłaś trochę "image" :hyhy: Woooooooow :!:

 

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak koledzy i w ten sposób załatwiliśmy sobie rabacik na BP

gratulejszyn Dawid

 

taaa :D do tej firmy to akurat na samym koncu bym sie przyznawal :lol, ale dziekuje ;)

 

i darmowy alkohol w sobote

 

Ty, Ty mi tu o alkoholu nie gadaj bo Ty driver jestes :P

 

Trzeba chyba sobie poszukać jakiegoś drivera na sobotę

 

no no z tego co wiem to F@zi juz sobie zalatwil :lol:D

 

Qtwa - a mnie nie będzie

 

kelnerka poczeka ;)

 

Patrzę Ela, że zmieniłaś trochę "image" Woooooooow

 

normalnie wyglodniales chyba tam :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kelnerka poczeka ;)

A jeszcze ta sama tam pracuje? :hyhy:

 

 

 

normalnie wyglodniales chyba tam :lol

No co :D Widziałem Elę raz na żywo i miała wtedy inne włosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności