Skocz do zawartości
ratmed

Zaślepki kierunków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę założyć zaślepki kierunków WOLFSBURG EDITION.

 

http://www.getem.pl/sklep/towar.489.zaslepka.kierunkow.wolfsburg..html

 

Nie mam jednak lusterek z kierunkami. Zastanawiam się jak to się ma do naszego prawa. Zgodne, nie zgodne? Widziałem, że niektóre nawet nowe samochody nie mają miejsca w błotnikach na kierunki ani lusterek z kierunkami. Może ktoś spotkał się już z problemami w tej kwestii. Może na przeglądzie. Pozdrawiam i dzięki za uwagi i sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to boczne kierunki obowiązkowe dopiero wtedy, gdy masz hak wbity w dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak piszesz. Właśnie zadzwoniłem do stacji kontroli pojazdów i to samo mi powiedział pracownik. Kierunki boczne muszą być tylko i wyłącznie wtedy kiedy samochód ma wbity hak do dowodu. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale to się tanie już zrobiło , i można kupić w Polsce a ja z Niemiec ściągałem.

Nigdy podczas kontroli nie miałem z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten emblemat występował ori w B5??

Dzwoniłem do serwisu... najpierw zapytałem ogólnie to nic nie znaleźli, potem podałem nr części z linku który podał ratmed. Znaleźli, tyle ze było to jako cześć do B4 - cena 65zł.

 

A pytając o kierunki, niestety mam wbity w dowód hak - odczepiany ale jest ;/ Czy jakbym np do lusterek wstawił sobie po 3 malutkie diody które by spelanialy role migacza przeszłoby to u gliniarza i co najważniejsze na przeglądzie? Czy kierunek musi miec homologacje? Bo patrząc na to co ludzie maja w niektórych motorach to szczerze wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaślepki od sharana na moim byłym aucie :)

 

STA72536.jpg

 

 

a tu numer tych zaślepek które można kupić od VW 7m3 853 688 ss1

 

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaślepki te o których mówicie efekt zacny

 

dsc07511u.jpg

 

 

zaślepki kupiłem na allegro sztuka 69 zł

 

pełny numer oraz opis na opakowaniu był :

 

PASSAT B4

 

SEITENEMBLEM

" DIE WOLFSBURG "

3AD B53 688 BXG

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można kupić jeśli nie ma tego haka wbitego w dowód lub wogóle go nie było, Wodzu mówiłem :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymiana tych zaślepek na kierunki to 3-4 min roboty. Więc ja nie widzę żeby przy podczepianiu przyczepy to zmienić. Żeby nie był pusty nic nie wnoszący post tutaj zdjęcie jak tu mnie wygląda : 7c17fffb11c17d48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w moim b3 mam fabryczny hak na stałe i oryginalne zaślepki GL i tak to wypuścili z fabryki, przeglady przechodzi i policja się nie czepiła nawet jak jechałem z przyczepką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w moim b3 mam fabryczny hak na stałe i oryginalne zaślepki GL i tak to wypuścili z fabryki, przeglady przechodzi i policja się nie czepiła nawet jak jechałem z przyczepką

 

to są chyba uroki polskiego dziurawego prawa... ;/ W razie czego zawsze sobie można migacze w schowku wozić heh

 

Więc ja nie widzę żeby przy podczepianiu przyczepy to zmienić.

 

Tylko jak sie trafi na dziada to powie "jak pan masz w dowód wbity hak cały czas to kierunki tez musza byc caly czas".... i bądź tu mądry. Jakby człowiek nie zrobil to zawsze sie pewnie znajdzie jeden taki któremi coś nie podpasi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli można kupić jeśli nie ma tego haka wbitego w dowód lub wogóle go nie było

a jak się ma hak w dowodzie i nie ma haka.. ;)

heh mam nadzieje ze policja się nie przyczepi.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo jest pełne luk, ściągnij hak zapodaj zaślepki i idz na przegląd jak przejdzie to po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie. Mianowicie co zrobiliście z żarówkami, które są w kierunkach? Wiszą po prostu pod błotnikiem czy coś innego macie wymyślone? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha mam wyjete a reszta w błotniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że kierunki się wyciąga to wiem, myślałem o tych kabelkach i żarówce. Tak po prostu to sobie wisi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,a co to przeszkadza?tam nie ma az tak morko,u mnie od roku wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności