Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanko

czasem jak gram w NFS Rivals to na telewizorze wyświetlają się zakłócenia na całym obrazie a okna gdzie są licznik, mapa, wskaźnik Speedpoints w ogóle nic nie widać tylko zakłócenia

cykną bym fotę ale to trwa może max 10s

Może ktoś się spotkał na PS3 z czym takim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam czy ktoś posiada xone i cod'a. Znudziło mi się już granie z hamburgerami. Z chęcią pograłbym z kimś z polski :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ps4 w saturnie, i powiem szczerze że fajny;) nie wiem jak się gralo na ps3 i movie ale ten mi się podoba;) tylko ta cena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Assassin's Creed IV: Black Flag dobry? poprzedni trochę mnie rozczarował - jakoś za dużo biegania po gałęziach Indiancem

teraz wcale nie mniej biegania

wątek główny w miarę(spędziłem prawie 110godzin a ukończyłem 70%gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spędziłem prawie 110godzin a ukończyłem 70%gry

 

Rób platynę,pewnie zejdzie 2x tyle ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, postanowiłem ze kupie sobie x360. Tylko dla forzy i kinecta (żona będzie zumbowac bo ps eye to trochę lipton).

Napiszcie mi która wersję wybrać bo są jakieś s, e , slimy itd, albo które omijać.

I jak wyglądają sprawa z rozbudową wersji 4 GB. Cenowo i czy bez problemu to przebiega.

I czy przeróbka to automatyczny ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, postanowiłem ze kupie sobie x360. Tylko dla forzy i kinecta (żona będzie zumbowac bo ps eye to trochę lipton).

Napiszcie mi która wersję wybrać bo są jakieś s, e , slimy itd, albo które omijać.

I jak wyglądają sprawa z rozbudową wersji 4 GB. Cenowo i czy bez problemu to przebiega.

I czy przeróbka to automatyczny ban?

 

 

poczytaj temat było to poruszane o co pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup od razu z 250 GB i nie bedziesz musiał nic czytać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy przeróbka to automatyczny ban
zalezy jaka:lol

slim 250 giga jak najbardziej.

ja bym czekał na nowego xboxa o wiele lepszy kinect i obraz bajka.i fitness obecnie za darmo.Ja swego w promo kopiłem za 399euro w niemcowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy lepszy ale mi chodzi tylko o Forze która niestety nowej generacji ssie. Nie grafiką oczywiście a zawartością. Malutko tras, mniej aut, auta jako płatne DLC i to dość słono. Z resztą nie pakuje się od razu w FM tylko najpierw chce ją gruntownie sprawdzić czy mi podpasuje model jazdy.

Tu ostatnio było promo na One z 5 grami za 450 ojro.

Aha i ważna sprawa - okazuje się że pod Xa nie podlaczymy kierownic Logitech. Co za popelina... Trzeba kupić chińską przejściówkę za kilkaset złotych a i ona nie jest w 100 procentach kompatybilna.

Uzywki 360 chodzą po 90-130 € zależy czy jest kinect, HDD i jakieś peryferia czy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel, można powiedzieć jest maniakiem gier, ma Xboxa oraz Ps3, gdyby miał wybierać to powiedział że zależy w co miałby grać. Jeżeli w gry połączone z ruchem ciała, czyli Kinnect VS Move wygrywa Kinnect , do pozostałych gier wybiera PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mova nie zamienil :) Jest bardziej dokładny od Kinnetica. Moze dla tego ze gram raczej w strzelanki na Sharp Shooter. Posiadam PS3 i zamierzam zmienic na PS4. Ale wyznaję zasade że o gustach się nie dyskutuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox one jest nową konsolą, grałem wczoraj i jestem pod wrażeniem, desing no i pad bajka. Wykonanie tym razem poszło w stylu retro i też jest fajne, tym razem znaczek jest biały nie zielony to też jakaś zmiana stylistyczna:)

 

Kto Chce Mnie nawrócić i namówić na PS4 ? i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xbox Polska

Ale dlaczego chcesz się nawracać? ;) Skoro Xbox One tak Ci się spodobał, to nic tylko sprawdzić najkorzystniejsze oferty zestawów konsoli i cieszyć się z rozgrywki. Bardzo korzystna oferta na rynku to ta w zestawie z Fifą 15 oraz Forzą Motorsport 5. Zajrzyj np. tu: http://bit.ly/1t2kmZh . Również w tej samej cenie, możesz zamówić wersję białą Xbox One, z kolejnym Exclusivem – Sunset Overdrive w sklepie Media Expert( http://bit.ly/1wjFclz ). Decyzja należy do Ciebie, która z tych dwóch najbardziej Ci się podoba. Pozdrawiamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesięcy mam x360. Od razu dokonałem modyfikacji ;) ogólnie x może possac plejowi. Sory ale tak właśnie jest. Dlatego też jestem pewien, że niedługo kupie pleja 4 a nie x1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 3 miesięcy mam x360. Od razu dokonałem modyfikacji ;) ogólnie x może possac plejowi. Sory ale tak właśnie jest. Dlatego też jestem pewien, że niedługo kupie pleja 4 a nie x1.

 

Ale nowy Xbox one nie jest gorszy w żadnym stopniu od ps4 :-)

360- to juz stary model...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkur... rzecz w 360 to to że po rysował mi kilka płyt gdzie sprzęt nie był dotykania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nagrac jak gram tak jak np na tym filmiku ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności