Skocz do zawartości
szymoneon

Pewnego opiekuna znowu poniosło

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jest sznurek do tematu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1208588&posted=1#post1208588

 

Zrobiłem screeny, żeby nie było nie jasności. Ogólnie to mnie przeraża. Opiekunowie niszczą nowo powstającą ekipę Rzeszów. Zajmie się ktoś tą sprawą?

57726010.th.jpg

47642987.th.jpg

13815761.th.jpg

18229575.th.jpg

99047168.th.jpg

12841215.th.jpg

25375027.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem screeny i kompletnie nie wiem OCB :confused:

 

Ktoś ma inne zdanie niż Ty więc trzeba by go odstrzelić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, powiem Tobie jedno...

Namieszałeś na jednym forum, teraz robisz bagno tutaj a ogólnie masz przerost ambicji a przekonania tego nabrałem czytając właśnie "podkarpackie".

Tak, mam nadzieję że się tym ktoś zajmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale czekam na opinię administracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałem screeny i kompletnie nie wiem OCB :confused:

 

Ktoś ma inne zdanie niż Ty więc trzeba by go odstrzelić :?:

 

No najwidoczniej tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak bezkarnie nazywać mnie złamasem? Kogoś innego ślepcem? Grozić, ze wyk..... ? itd? Czekam na opinię administracji i macie mnie z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ci to poprawi humor i przestaniesz sie o drobnostki obrazac to ja tez jestem ZLAMASEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem znaleźć tego tematu, dzisiaj już go przeczytałem i....

Pokazy drifterskie, wyścigi na 1/4 mili, Policja, pogotowie..... dobre filmy tam na południu oglądacie albo i dobre zioło palicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem tylko pierwsze lepsze słówka z ostatniej strony. Tego jest naprawdę dużo.

jezeli ci to poprawi humor i przestaniesz sie o drobnostki obrazac to ja tez jestem ZLAMASEM

 

Każdy to przyjmuje inaczej. Ja np nie toleruję takich słów kierowanych do mnie. Mam szacunek do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podałem tylko pierwsze lepsze słówka z ostatniej strony. Tego jest naprawdę dużo.

 

Przeczytałem wszystko.....i to śmieszne trochę :lol Ty też Sygit razem z Marcinem dobrze jeździcie po rajtach innym :)

Nie obraź się,ale patrząc na to z boku,wygląda jak byś zdjął gacie-wywiesił białą flagę i przyleciał z płaczem do Adminów na skargę. :lol peace.więcej luzu.pozdr.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opiekunowie niszczą nowo powstającą ekipę Rzeszów. Zajmie się ktoś tą sprawą?

 

Z reguły nie mieszamy się w sprawy regionalne - osoby z regionu same sobie wybierają Opiekunów, same organizują spoty, itd.

Jeżeli jest wola zmian, jakieś propozycje czy cuś, to zakładamy wątek, robimy ankietę i po problemie. Administracja daje tylko możliwości techniczne do działania na forum.

 

Jeżeli się czujesz obrażony to po prostu od razu zaraportuj post, my się zajmiemy resztą.

Teraz wygląda to tak, że pyskujecie sobie nawzajem i później kto pierwszy przyleci ze skargą ten jest dobry, a ten drugi jest be (dlatego nie będzie za to żadnych kresek ani innych takich akcji).

 

Temat zamykam. Chcecie się obrażać to na PW.

Chcecie się napić gazowanej na spocie, to pisać w odpowiednich tematach.

Jak ktoś robi spota to tu jest dobry przepis: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1206589#post1206589

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności