Skocz do zawartości
jarobarca

Transmiter "kaseta"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostalem od kumpla transmiter tzw. "kasete" ktora podlacza sie pod odtwarzacz Mp3, mam oryginalne radio BETA IV i mam taki problem, po podlaczeniu tej "kasety" z odtwarzaczem Mp3 i wlozeniu jej do radia, gra tylko 1 glosnik z przodu? Dodam ze mam tylko 2 glosniki fabryczne z przodu, z tylu nie mam w ogóle. Jesli ktos zna przyczyne dlaczego nie gra ten glosnik(prawy) to prosze o podpowiedz. Jak slucham radia to graja normalnie 2 glosniki..

Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dostalem od kumpla transmiter tzw. "kasete" ktora podlacza sie pod odtwarzacz Mp3, mam oryginalne radio BETA IV i mam taki problem, po podlaczeniu tej "kasety" z odtwarzaczem Mp3 i wlozeniu jej do radia, gra tylko 1 glosnik z przodu? Dodam ze mam tylko 2 glosniki fabryczne z przodu, z tylu nie mam w ogóle. Jesli ktos zna przyczyne dlaczego nie gra ten glosnik(prawy) to prosze o podpowiedz. Jak slucham radia to graja normalnie 2 glosniki..

A jak włożysz zwykła kasetę to też grają dwa głośniki, czy jeden :?:

Jeśli grają wtedy oba, to możliwe, że masz uszkodzony kabelek w transmiterze lub gniazdo słuchawkowe w odtwarzaczu mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj poprzekładać kasete na różne strony, u mnie pomaga gdy gra tylko 1 strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No wlasnie nie wiem, bo nie mam zadnej kasety juz w domu;/

 

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

 

Adasko zaraz to sprawdze i dam znac czy pomoglo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spróbuj poprzekładać kasete na różne strony, u mnie pomaga gdy gra tylko 1 strona

Mnie też pomogło.

A macie też tak, że jak zgłaśniacie na radiu to szumy też się robią głośniejsze? Jeżeli zgłaśniam odtwarzaczem (w moim przypadku telefonem) to szumów nie słychac, za to nie mogę za bardzo rozkręcic, bo głośniki zaczynają chwarszczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności