Skocz do zawartości
dj_tubass

Problem z oryginalnym samopoziomowaniem (xenonami)...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z Xenonami. Mianowicie przestało działać auto poziomowanie. Po właczeniu swiateł na poczatku nic sie nie działo po chwili spuszczało je na sam dół. Tak robiło na początku. Czasami po ponownym uruchomieniu świateł problem znikał i było ok. W chwili obecnej auto poziomowanie wcale nie reaguje, nawet w momencie ich uruchomienia.Cały czas światła są spuszczone w dół. Miał może ktoś taki problem? pozdrawiam i liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mialem tak ostatnio i okazalo sie ze jest uszkodzony czujnik od samopoziomowania u ciebie prawdopodobnie to samo tylko podlacz vaga i sprawdz ktory bo sa dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujniki są przy dolnych wahaczach i w bogazniku gdzieś schowany w kombiku prawdopodobnie w tych schowkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czujniki są przy dolnych wahaczach i w bogazniku gdzieś schowany w kombiku prawdopodobnie w tych schowkach

 

Bzdura. Czujniki są dwa: z przodu i z tyłu. W bagażniku jest sterownik.

 

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

 

Witam. Mam problem z Xenonami. Mianowicie przestało działać auto poziomowanie. Po właczeniu swiateł na poczatku nic sie nie działo po chwili spuszczało je na sam dół. Tak robiło na początku. Czasami po ponownym uruchomieniu świateł problem znikał i było ok. W chwili obecnej auto poziomowanie wcale nie reaguje, nawet w momencie ich uruchomienia.Cały czas światła są spuszczone w dół. Miał może ktoś taki problem? pozdrawiam i liczę na pomoc.

 

Kolego:

Po 1 - VAG, może potrzebna tylko adaptacja.

Jeżeli będzie miał błędy od czujników i nie będzie chciał wykasować tych błędów (to nie zrobisz adaptacji). Przy adaptacji nie może być dodatkowych błędów.

Więc wtedy trzeba wymienić padnięty czujnik no i adaptacja - czyli potrzebny VAG.

Przeczytaj ten wątek (tylko cały).

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=75337 - kompendium wiedzy od a do z.

Ważne jest tez napięcie na czujnikach (musi mieścić się w przedziałach - ale to tam przeczytasz).

A na przyszłość skorzytaj z szukajki - bo nie wiem czy ten wątek nie wyląduje w śmietniku?

Edytowane przez Wojciechpop
Dodałem ":" i wszystko jest już jasne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porade dzisiaj cos podziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi padł ten przy przednim wahaczu... wyjąłem go, pokręciłem nim, postukałem, założyłem i działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z Xenonami. Mianowicie przestało działać auto poziomowanie. Po właczeniu swiateł na poczatku nic sie nie działo po chwili spuszczało je na sam dół. Tak robiło na początku. Czasami po ponownym uruchomieniu świateł problem znikał i było ok. W chwili obecnej auto poziomowanie wcale nie reaguje, nawet w momencie ich uruchomienia.Cały czas światła są spuszczone w dół. Miał może ktoś taki problem? pozdrawiam i liczę na pomoc.

Czujniki są dwa jeden na lewym wahaczu z przodu ,a drugi na belce z lewej strony.Sprawdź vagiem który.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujniki są dwa jeden na lewym wahaczu z przodu ,a drugi na belce z lewej strony.Sprawdź vagiem który.

 

:hmm od kiedy?NIe pisz bzdur...

 

2 z przodu i z tyłu.

 

 

nie wiem czy ten wątek nie wyląduje w śmietniku?

 

Powinien :-D wystarczy jeden,obszerny i dokładny.

 

Panowie Mody-proszę na śmietnik z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujniki są dwa jeden na lewym wahaczu z przodu ,a drugi na belce z lewej strony.Sprawdź vagiem który.
od kiedy?NIe pisz bzdur...

 

2 z przodu i z tyłu.

Patryk

nie pisz bzdur
albo pokaż mi ten drugi co jest z przodu bo jakoś nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk albo pokaż mi ten drugi co jest z przodu bo jakoś nie widziałem

No i tak: wyszło zamieszanie ;-).

Czujniki są dwa: z przodu i z tyłu, Rałał dobrze napisał:

"Czujniki są dwa jeden na lewym wahaczu z przodu ,a drugi na belce z lewej strony."

W wątku z samopoziomowaniem sa nawet zdjęcia. Rzeczywiście robimy dublowenie wszystkiego z warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie sprzwdziłem-mea culpa :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie sprzwdziłem-mea culpa :wstyd

Hihihihi Patryk ;-).

Montowałem to ustrojstwo u siebie od zera (samopoziomowanie) i mogłeś uwierzyć mi na słowo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi Patryk ;-).

Montowałem to ustrojstwo u siebie od zera (samopoziomowanie) i mogłeś uwierzyć mi na słowo ;-)

 

Faktycznie,po zamontowaniu niższej zawiechy nie wpiąłem wtedy tej wtyczki i lampki "zjechały" na dół.Byłem sprawdzić i rzeczywiście jest jeden z przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności