Skocz do zawartości
Shaft

Nasz wyjazd na VI Zlot

Rekomendowane odpowiedzi

Polmos a nie mozesz zajechac do Duzego na parking? Chyba ze nie pasuje Tobie. Niemusielibysmy sie szukac na trasie potem.

 

---------- Post added at 10:45 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

 

To Szczecin na spokojnie o 9 wyjazd? To wtedy bez dzidy 120 sie obedzie zeby do Duzego tak przed 11 na fajeczke zladowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do Dużego się cofać z Koszalina :lol oj Artmin skoro i tak przez Koszalin lecimy miszczu ty jeden :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co kojarze to Polmos nie mieszka w Koszalinie tylko na zachod od Koszalina wiec zamiast na zachod pocisnie na poludnie. Ale ja to sie tam nie znam, jak jechalem do niego to Duzy prowadzil a z powrotem to prowadzil Polmos przez cb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robusiowi będzie pasować z Ustronia na Koszalin, po drodze spikną się z Polmosem i polecą na Koszalin. Do mnie musieliby przez pola jechać - nie opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych przesuw nie robimy o 8:00 wszscy mają być na Realu najwyżej będziemy czekać bo i tak zawsze jest obsuwa więc lepiej jej zapobiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo Zejni wreszcie mi zaimponowałeś stanowczością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mam czasu siedzieć na forum ostatnimi czasy pytam o której rusza grupa ze Szczecina aby się do niej dołączyć, czy po prostu spotykamy się u Pawła o 11 i stamtąd ruszamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozómiem że o 8.00 pod REALEM

Czy Ja wyraźnie nie piszę... :D

Ooooo Zejni wreszcie mi zaimponowałeś stanowczością

Koniec tego dobrego, zobaczycie jaki ze mnie szatan!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się narobiło.

Ty pierwszy masz WARNA. Za brak czytania ze zrozumieniem, 7x napisałem od początku tematu, że pod Realem i ani razu, że będzie to inne miejsce a Ty i tak się pytasz... ;) ludzie... ogarnijcie się, jak Wy przeżyliście w dzisiejszym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał zejnowski

Koniec tego dobrego, zobaczycie jaki ze mnie szatan

No to się narobiło.

 

O kurka, jeszcze się zastanowię czy jechać na ogólnopolski... :P

Chociaż chyba jednak strach przed Dominikiem zostanie przezwyciężony przez chęć napicia się z Wami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeżyliście w dzisiejszym świecie

 

zabiegani jesteśmy, a godziny padały różne od wczoraj ( Dominik uspokuj się )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co? godzine bedziesz stal na realu? chyba ze zakupy chcesz zrobic jeszcze to ok. 8:30 wystarczy i start przed 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie że Zejniego nie podpuszczać, lepiej się wyśpijcie. Na 11 dotrzeć do Dużego to spokojnie 9:30 wam starczy wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie ze jutro ide na koncert a potem jakies pokazy chyba swietlne wiec rano bedzie ciezko ;) ale odespie w aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak się gada, po co później, po co później i później jest poślizg, u Dużego poczekamy najwyżej, zawsze lepiej nadgonić niż później gonić... po drodze pewnie jeszcze coś się wydarzy, kobiece siku czy coś...

Ja jutro wrócę do domu o 4:00 rano i co? Nie płaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opiekun tu rządzi :) Ja się nie odzywam. Żeby nie było zamętu i czekania - ja przed 11 melduje się u Dużego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabiegani jesteśmy, a godziny padały różne od wczoraj ( Dominik uspokuj się )
No właśnie, ja zapitalam od rana do wieczora żeby wyjechać na zlot i na 2 dni do teściów. Do tego mi doszedł koniec miesiąca tak że siedzę przy f-rach, dochodzą teatry uliczne do których przygotowania wożę ludzi do szczecina, dzisiaj do Koszalina brykałem. Jeszcze Jolce odgięło i zaczęła remont pokoju tydzień temu, wczoraj wieczorem skończyliśmy. Dzisiaj jeszcze karnisze i rolety wieszałem. Oddałem koło do prostowania i dzisiaj miał gościu dzwonić ale się nie odezwał. Z kupcem naszego byłego busa mam problemy gość nie zapłacił 2 raty a tu już przyszła opłata OC. Muszę się do niego wybrać z lawetą i kilkoma sergiejami. :P Tak że co się dzieje na forum tylko z doskoku.
Koniec tego dobrego, zobaczycie jaki ze mnie szatan!!
Jak taki jak na twoim avatarze to trza maski szykować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczęła remont pokoju

 

A było kolege poprosić bym pomógł :-)

 

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

 

Zawsze tak się gada, po co później, po co później i później jest poślizg, u Dużego poczekamy najwyżej, zawsze lepiej nadgonić niż później gonić... po drodze pewnie jeszcze coś się wydarzy, kobiece siku czy coś...

Ja jutro wrócę do domu o 4:00 rano i co? Nie płaczę...

 

Zgadzam się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności