Skocz do zawartości
Łysy

VI Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - luźne dyskusje, pytania do organizatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak dobrze pójdzie to będzie różowe, bursztynowe i białe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JACU6X6 różowe było ode mnie tylko Niem przywiózł

 

To ja chce to testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja chce to testować

 

damy radę :) na ostatnim mnie nie było niestety plany się pokrzyżowały ale w tym roku przyjeżdżam z moją drugą połówką także będzie miał mnie kto konwojować :)

A testować będziemy z przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie tam jakiegoś spota potestowalibyśmy wcześniej :) koxi sie pisze :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś na Majówkę wykombinujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak majówka to tylko u Dardiego

 

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

 

A widzieliście że 5 ogólnopolski w 2010 roku odbył się w 2008 roku???

 

bfi1299346623v.JPG

taka ciekawostka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was zabierał kiedyś dzieci na taki zlot??w sensie małe dzieci a raczej dzidziusiów??Moja kochana żona ma rozwiązanie ciąży planowane na początek czerwca i bardzo chcielibyśmy pojawić się na zlocie. Nie wiem czy można podróżować z takim małym dzieckiem,mieszkam w świętokrzyskim więc mam kawałeczek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)A widzieliście że 5 ogólnopolski w 2010 roku odbył się w 2008 roku???(...)

 

to pewnie dla tego nie mamy z niego zdjęć bo się już nośniki uszkodziły i nie ma jak odtworzyć z serwera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was zabierał kiedyś dzieci na taki zlot??w sensie małe dzieci a raczej dzidziusiów??Moja kochana żona ma rozwiązanie ciąży planowane na początek czerwca i bardzo chcielibyśmy pojawić się na zlocie. Nie wiem czy można podróżować z takim małym dzieckiem,mieszkam w świętokrzyskim więc mam kawałeczek :/

 

 

Już teraz nie pamiętam ale były maluśkie szkraby na zlotach, może odpowie Ci ktos kto jest bardziej zorientowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaw się w mojej sytuacji, uczę się - nie pracuję. Całą kasę, którą dostaję wlewam do baku...

 

Amortyzatory z tyłu od roku proszą o wymianę, niedługo szykują się kolejne wydatki, a wy mi tutaj wyskakujecie z kratą...

jeśli w lipcu będę przy kasie, to kratę postaram się przywieźć

 

Pewnie że rozumiem,między innymi dla tego mamy w dolnośląskim ten temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=96312 :) Może też teki sobie załóżcie,bo czasem można trochę kasy zaoszczędzić :)

 

Ty masz córke? Wez podrzuc linka z profilem na jakims portalu społecznościowym

Nie chcial bys miec takiego ziecia jak ja ?

 

Tak też :)

Co prawda 16l skończyła,ale nie będziesz mi zboczeńcu dziecka bałamucił :lol :lol2

A że żonka chciała sprawdzić,czy aby nie mam już piasku w jajkach :lol to i mam 3miesięcznego klonika-Fabiana :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już teraz nie pamiętam
A cokolwiek pamiętasz?
były maluśkie szkraby na zlotach
Qrde chyba były, ale co się napatrzyły to jak dorosną i nie wpadną w alkoholizm może nam opowiedzą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S U mnie trwa produkcja "żółtego" za dwa dni będzie już dobre:D,a we wtorek będzie śliwka.Panowie,powodzenia na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S U mnie trwa produkcja "żółtego" za dwa dni będzie już dobre,a we wtorek będzie śliwka.Panowie,powodzenia na zlocie.

 

 

Podlasie się zbroi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was zabierał kiedyś dzieci na taki zlot??w sensie małe dzieci a raczej dzidziusiów??Moja kochana żona ma rozwiązanie ciąży planowane na początek czerwca i bardzo chcielibyśmy pojawić się na zlocie. Nie wiem czy można podróżować z takim małym dzieckiem,mieszkam w świętokrzyskim więc mam kawałeczek :/

 

Popytaj Karola jak ze służbą zdrowia w okolicy,na wszelki wypadek.Mój synek w grudniu jak miał 1miesiąc dostał kolki i wylądowaliśmy w środku nocy w szpitalu. Aż tak małego dzidziusia to bym chyba bał się zabrać.Możesz pogadać z lekarzem prowadzącym ciążę i będziesz wiedział czy i jakie istnieje ryzyko. pozdr :)

 

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

 

P.S U mnie trwa produkcja "żółtego" za dwa dni będzie już dobre,a we wtorek będzie śliwka.Panowie,powodzenia na zlocie.

 

Pięknie Karol :dobrze pamiętaj aby przykitrać tam buteleczkę jedną :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popytaj Karola jak ze służbą zdrowia w okolicy,

Więc tak,jest coś takiego jak przychodnia,o ile mi wiadomo pogotowie zostało zlikwidowane.Natomiast szpital jest 25 km dalej,czyli albo Działdowo albo Żuromin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak,jest coś takiego jak przychodnia,o ile mi wiadomo pogotowie zostało zlikwidowane.Natomiast szpital jest 25 km dalej,czyli albo Działdowo albo Żuromin.

 

Może dodać Karol mapke z opisem do VI Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl sam się zastanawiam nad zabraniem dzidziusia i ta informacja mogłaby być na wszelki wypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu o pogotowiach wyjezdzacie :) Były małe dzieci, takie jak Twoje i było ok. Poczekaj, pewnie tatusiowie się odezwą i opiszą co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak dobrze pójdzie to będzie różowe

 

ja tam pierdziele płynu chłodniczego z paska nie pije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu o pogotowiach wyjezdzacie Były małe dzieci, takie jak Twoje i było ok. Poczekaj, pewnie tatusiowie się odezwą i opiszą co i jak

 

Sam jestem Tatusiem 3miesięcznego bąbla,więc muszę to wiedzieć by zabrać klonika na drugi koniec kraju :) to było pierwsze pytanie mojej żonki-czy jest w okolicy lekarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padały juz takie pytania przed zlotami i wiem że odpowiedzi , jak i w praktyce wszystko był ok i nawet chyba najmłodszy zlotowicz miał miesiąc ale to trzeba by juz sprawdzić w historii chyba v zlotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności