Skocz do zawartości
zejnowski

Zimowy Spot 22.01.2011

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie dogodzisz wszystkim
racja,ale skoro większości będzie pasowała późniejsza godzina to trudno,będziemy mieli wieczornego spota,ja się dostosuję......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja uważam podobnie,później trzeba wracać
nigdy nie dogodzisz wszystkim

Dokładnie też tak myślę, ale jak zwykle bywa następny spot będzie w innej okolicy i tak na zmianę. Mi osobiście jest łatwiej organizować coś koło siebie niż u was... ;)

Dlatego też wybrałem sobotę co by można było w niedzielę spokojnie wypocząć... mam nadzieję, że nikt mi nie ma za złe. Sami wiecie, że ciężko się podejmuje takie decyzje, ale nie podejmuje ich sam... pomagacie sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się też piszę - sobota po południu więc pasuje w 100%. Dominik dopisz mnie i moją żonkę do listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pracuje i w sobotę i w niedziele także nie zawracam gitary, no chyba ze by się coś zmieniło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy pracuje i w sobotę i w niedziele także nie zawracam gitary, no chyba ze by się coś zmieniło.

 

ehhh no to nie będzie z kim jechać. zresztą ja i tak musiał bym być na 22 w sanatorium bo później by mnie nie wpuścili i bym musiał w aucie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście jest łatwiej organizować coś koło siebie niż u was...
no to logiczne przecież jest i że sobota to też zrozumiałe,niedziela jest do odpoczynku i spędzenia w rodzinnym gronie.

 

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

 

Na dzień dzisiejszy pracuje i w sobotę i w niedziele także nie zawracam gitary, no chyba ze by się coś zmieniło.
musisz zmienić pracę,bo nas zaniedbujesz,a jak nie to musimy poczekać aż będziesz na emeryturze to w tedy się będziemy częściej spotykali.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinienem dac rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam akurat w ten weekend zjazd i egzamin ale raczej o 17 powinienem dać radę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dopiszta. W piątek studniówka ale myślę że na sobotę na 17 to już się wyśpie "po".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę w grafiku żony i dam odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinienem dac rade

 

O widzisz - nie chciała przyjść góra... to Ci przywiozę te szyby na spota ;) Chcesz je jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie dogodzisz wszystkim
Zależy jak się postara ;)

 

Niestety ten weekend jestem w Berlinie więc odpadam ale muszę w końcu podjechać Pastuchem na jakiś spot ale to chyba dopiero w Marcu jak skończę Passka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia... Ale pan passat ostatnimi czasy sie na mnie notorycznie obraża... A co najlepsze specjalisci VAG-i KTS-y i Mega Macs-y oraz szereg specjalistow nie widzą co mu jest, a stanąc w polowie drogi to wstyd...

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pan passat ostatnimi czasy sie na mnie notorycznie obraża
U mnie dalej jaja z kierownicą, nawet żonka ostatnio w Goleniowie ruszyła na parkingu jakiegoś Golfa. Jutro kupię olej i wymienię na nowy. Zobaczę co to da. Ale w sobotę jestem na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi kolejny raz termin nie pasuje, chyba Dominik robisz to specjalnie :-P. Jak zwykle w sobotę pracuje od 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zejnowski

mr.x + 1

J@ceq + 2?

Łysy

Weso

młody?

Kudlaty + dran

sebus + żonka

artmin

młody

kędziorek

 

Razem: 16

Mała poprawka jak ty będziesz ze swoją a ja będę bez swojej to wychodzi 15, no chyba że młody występuje w 2 osobach. ;)

Prawie jak buk. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VAG-i KTS-y i Mega Macs-y oraz szereg specjalistow nie widzą co mu jest

cos cieńcy ci specjaliści ... od kilku lat AFN nie ma tajemnic - został z nich odarty przez VAGcoma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie to i ja sie zjawie tylko ze odrazu po zajeciach podlece, jesli mi ktos wezmie wpis z jednych zajec, to sie zerwe i wpadne na obiadek :) w 85% będe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:no i Mateusz masz tu pikną odpowiedz od Jacka :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz je jeszcze?

Poprosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności