Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko. Mianowicie mam Passata 1.8 RP i auto chodziło do pewnego momentu aż pewnego ranka nie odpaliło . iskra jest elegancka natomiast zauważyłem ze olej jest dużo powyżej max rzadki i czuć paliwo. a po zdjęciu pokrywy wtrysku wszystko jest w mazi oleju z paliwem wrecz sie topi w tym. . Co moze byc przyczyna tego stanu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko. Mianowicie mam Passata 1.8 RP i auto chodziło do pewnego momentu aż pewnego ranka nie odpaliło . iskra jest elegancka natomiast zauważyłem ze olej jest dużo powyżej max rzadki i czuć paliwo. a po zdjęciu pokrywy wtrysku wszystko jest w mazi oleju z paliwem wrecz sie topi w tym. . Co moze byc przyczyna tego stanu ???
pierścienie uszczelka itp - remont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego filozofii tam wielkiej nie ma. Jest zima może gdzieś odma Ci zamarzła... Postaraj się to wszystko umyć. Sprawdź stan świec, aparatu zapłonowego. Sprawdź czy pompka pracuje, jeżeli tak to czy podaje odpowiednie ciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z układem paliwowym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaje paliwo jedyne co na razie wiem to była kiedys wymieniana membrama w układzie cisnienia ale auto potem chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro było coś grzebane przy regulatorze ciśnienia, to zdejmij dolot z wtrysku i zobacz, czy gdzieś nie puszcza paliwa albo z regulatora, albo z wtryskiwacza. Włączasz zapłon i obserwujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i membrana wymieniona w regulatorze ale dalej jeszcze jest coś nie tak

odpala ale nie chce wejść na obroty , przy dodaniu gazu strzela w dolot a po chwili gaśnie jednak jak juz uda mu sie odpalić ( co jest ciężkie be dodania gazu ani mysli)to tak jakby nie choodził na wszystkie gary albo zamienione były kable (sprawdzane) .świece juz suche i czyste. kable nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz klemy z aku i po kilku minutach ponownie podłącz.

odpala ale nie chce wejść na obroty , przy dodaniu gazu strzela w dolot a po chwili gaśnie jednak jak juz uda mu sie odpalić ( co jest ciężkie be dodania gazu ani mysli)to tak jakby nie choodził na wszystkie gary albo zamienione były kable

 

Miałem identyczne objawy. Pomogło właśnie odłączenie klem na kilka minut. Może i w Twoim przypadku pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności