Skocz do zawartości
Jonasz

Schemat separatora antenowego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam separator końcówki antenowe podłączyłem(mam dwie), ale nie wiem do czego podłączyć niebieski kabelek. Domyślam się, że do 12V ale gdzie. Przecież nie może być cały czas pod napięciem. Na mój chłopski rozum napięcie na separatorze(tym niebieskim kabelku) powinno się pojawić dopiero w momencie włączenia radia.

 

Podlacz pod niebieski kabel wychodzacy z radia,remote antena cos takiego,napiecie na nim pojawia sie w momencie wlaczenia radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem u siebie prawidłowo, tak myślę, separator i niestety dalej nie ma poprawy. Posiadam radio jvc i niektóre stacje "śnieżą". Jest to tez o tyle dziwne ze wcześniej przez ok. pół roku radio działało dobrze. Czy może to wskazywać na uszkodzenie radia? separator mam taki http://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i1517018873.html i podłączony pod zasialnia do radia.

 

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

 

a może lepiej zainwestować w coś takiego? http://allegro.pl/antena-z-wzmacniaczem-vw-skoda-audi-seat-i1648353468.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik67

Panowie jak sama nazwa wskazuje wzmacniacz wzmacnia, a separator separuje-oddziela są to dwa rózne działania. To co piszą na aukcjach to sciema nie mają zielonego pojęcia na ten temat

 

ku...wa 4 lata tlumaczenia a niektorzy dalej swoje...

 

separator nie jest wzmacniaczem!!!

 

 

 

tyle lat w zawodzie a ja glupi zawsze do wzmacniania sygnalow uzywalem jakies skomplikowane elementy a tu sie okazuje ze wystarczy ''puscic napiecie przez przewod'' i miec wzmocnienie....

 

 

 

to tak samo jak ''pic w Szczawnicy'' a ''sczac w piwnicy''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem z radiem że nic nie łapało na pionku deh1300 z 2001 roku, zmieniałem anteny, wzmacniacze, separatory robiłem i nic to nie dało...koniec końców przez przypadek znalazłem że fabryczny kabel we wtyczce (tak gdzie sie łączy z kablem od anteny) MA ZWARCIE...FABRYCZNY KABEL MA ZWARCIE OD NOWOŚCI...na elektrodzie ktoś napisał że sporo fabrycznych kabli ma taki fuck up we wtyczce jeden malutki drucik otuliny stykał do bolca sygnałowego...rozebrane, poprawione i działa bez żadnych wzmacniaczy i separatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności