Skocz do zawartości
rademenes171

Regeneracja zaworu EGR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy regenerował może ktoś zawór egr w Serwisie Pomp s.c. inż Konrad Szymański w Brzegu? Chciałbym dowiedzieć się jak sprawuje się zawór po takiej regeneracji i czy wogóle się to opłaca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić używkę??, z tego co słyszałem to regenerowane części są do bani, turbo wolałem kupić używkę brachol regenerował dwumass i **** był 3 razy i nadal grzechocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej kupić używkę??, z tego co słyszałem to regenerowane części są do bani, turbo wolałem kupić używkę brachol regenerował dwumass i **** był 3 razy i nadal grzechocze.

Myślałem o używce ale jaką mam mieć pewność, że będzie dobra? Jeśli sprzedający wyczyści EGR to olej zacznie puszczać dopiero po kilku tygodniach. Gość który to regeneruje zapewnia, że wymienia wszystkie pracujące elementy na oryginalne nowe i daje 12 miesięcy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ceni sobie za taką usługę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile ceni sobie za taką usługę ??

250 zł + 10 zł przesyłka. Przysyła już zregenerowany a stary po wymianie trzeba odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak po regeneracji? Daje rade? Bo czeka mnie to samo i szukam dobrej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej i lepiej wyjdzie ten egr wywalic i zaslepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taniej i lepiej wyjdzie ten egr wywalic i zaslepic.

 

Nie każdy ma taką możliwość bez ingerencji w soft, pozatym nie każdy chce się pozbywać klapy gaszącej.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie ;D

żadne wywalanie nie wchodzi w gre ;]

Musze go dać do regeneracji, tylko gdzie robią najlepiej?

Serwisie Pomp robi dalej, 253zł chcą za regeneracje w tym wysyłam swój i go odsyłają.

Może ktoś polecić jakąś firme?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie ;D

żadne wywalanie nie wchodzi w gre ;]

Musze go dać do regeneracji, tylko gdzie robią najlepiej?

Serwisie Pomp robi dalej, 253zł chcą za regeneracje w tym wysyłam swój i go odsyłają.

Może ktoś polecić jakąś firme?

 

Polecam wszystkim regenerację zaworu w tym serwisie. Śmigam na nim już 5 miesięcy i ani kropli oleju! Rok gwarancji to też pewien komfort!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość trd

Serwis Pomp / Egr Brzeg – Odradzam

Mialem niedawno srednia przyjemnosc wycieczki do Brzegu nie bede mowil ile kilometrow bo wstyd mi za moja naiwnosc ale dystans jest liczony w setkach. Niestety pojechalem tam na darmo , we wczesniejszych rozmowach telefonicznych pan pewny siebie swojej wiedzy i fachowowsci nie chcial słyszec o zadnych danych auta, roczniku, modelu, numerze VIN... po co mu to on ma wszstko w jednym palcu i robi od reki, na wstepie zanzaczylem ze mechanicznie jest on sprawny i czysty co zostalo juz sprawdzone na miejscu a problem lezy po stronie elektroniki, pan jednak z cala stanowczoscia twierdzil ze Zaden Egr w ukaldzie planetarnym nie ma przed nim tajemmnic, wsiadac i jechac . No wiec przetluklem sie przez pol Polski ( w trybie awaryjnym – zredukowna moc silnika ) dojechalem wyjalem EGR w miejscowym warsztacie bo w/w pan nie swiadczy takich uslug i udalem sie pod wskazany adres.Tu zostalem przyjety..... przed brama przydomowego grazu czesciowo podpiwniczonego po gabarytach drzwi domyslam sie z przeznaczeniem na parkowanie w nim Trabanta. EGR poszedl do ekspertyzy „fachowaca”, na zlosc zaczelo padac a gdy juz pod płotem ‘’firmy” przemoklem do suchej nitki wyszedl pan z magicznych drzwi i oznajmil ze takiego EGR to on nie widzial nigdy ,ze zawsze Toyota miala inny ze on go nie naprawi ale sprwadzil go na tyle co umial ( jak domniemam otworzyl pokrywke i poruszal) i stwierdzil ze on mechanicznie jest sprawny co wiedzialem przed i ze elektronika moze padla co tez widzialem wczesniej i przekazalem mu podczas rozmowy telefonicznej i ze do sprawdzanie elektroniki to on nie ma sprzetu. Szczescie tego pana ze plot byl wysoki..... . Reasumujac... omijac z daleka tego pseudo fachowca o zawyzonym ego, nie jest on w stanie zrobic nic wiecej niz byle slusarz w warsztacie co ploty spawaja, porazka i tragedia, do tego oszust bez szacunku dla klienta jego pieniedzy i czasu. Odradzam najmocniej jak sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bury55

SERWIS POMP sc Brzeg POLECAM

 

Osobiście polecam naprawę w tej firmie. Naprawiałem tam kilka miesięcy temu EGR do Vw a mój kolega do Mazdy. Oba auta jeżdżą bezproblemowo do dnia dzisiejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności