Skocz do zawartości
Cordoba_2004

Wymina nagrzewnicy kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem wymieniam nagrzewnicę w Seacie Toledo z 2005 roku

diesel i jestem w połowie prac mam pytanie czy trzeba wypuszczać gaz z klimy ? Bo to wszystko jest w jednej obudowie ? Rozebrałem panel środkowy i zostało mi wydrzeć obudowę tylko nie wiem jakie niespodziewanki przede mną?

 

Czy to wszystko wychodzi razem ?

Czy trzeba spuszczać gaz z klimy ? Jak ta nagrzewnica ładnie wychodzi czy z problemami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum jest opis dokladny ze zdjeciami wystarczy poszukac. wszystko jest dokladnie opisane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. to zrob lepszy;) bede czekal na manual. w lato planuje u siebie tez ja wymienic bo teraz mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego gaz z klimy trzeba wypuscic.szkoda go bo my w warsztacie przed takimi pracami odzyskujemy go do maszyny. Jesli kokpit masz zdjety to w sumie kilka srobek i caly uklad wychodzi z auta. Idzie to w miare dobrze acz kolwiek przyda ci sie pomoc drugiej osoby. Nagrzewnice wyciagniesz od gory.jest zabiespieczona wkretem. Nowa nagrzewnica powinna byc razem z takim paskiem gabki samoprzylepnej.naklej te paski po bokach tak jak bylo na starej. Ta gabka ulatwi ci wsuniecie nowej nagrzewnicy w obudowe i nie pogniesz lamelek o takie dwa zatrzaski w ktore sie ma zatrzasnac. Przy okazji zerknij na stan klap sterujacych w srodku modulu. W a4spotkalem sie z takim tematem ze z tych klap odpadla gabka ktora byly one obklejone. W efekcie powietrze lecialo przez dziury w klapach jak chcialo. Obkleilem klapy od sterowania zaczelo wszystko hulac. Chyba po krutce to wszystko. Zastanawia mnie czy odpioles akumulator bo poducha sie moze zapalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności