Skocz do zawartości
Gepard

Brak sygnalizacji kierukowskazu

Rekomendowane odpowiedzi

Okresowo nie działa w moim autku sygnalizacja prawego kierunku. Zdarzyło się to już trzeci raz. Za pierwszym razem wystarczyło mocniej stuknąć w kokpit i starczyło na 6 miesięcy. Za drugim razem pukanko nie pomogło ale usterka sama ustąpiła na kolejnych kilka miesięcy. Teraz nie wiem czy jest możliwość sprawdzenia lub naprawy we własnym zakresie czy szukać elektryka ? Czy zostaje mi serwis który pewnie skasuje mnie za całą tablicę wskaźników. Problem dotyczy cały czas tylko prawych kierunków a wiem że nie występują tam żadne żarówki. Może ktoś miał podobny problem ? Proszę o sugestie ewentualnej naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem w wyłączniku świateł awaryjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego api13 Wielkie dzięki za sugestie. Po włączeniu i wyłączeniu świateł awaryjnych usterka ustąpiła. Problem istnieje w wyłączniku świateł awaryjnych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz zwarcie gdzieś w kablach a sprawdzałeśbezpieczniki może coś nie łączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj po wymianie żarówki z tylnej lampy (1 z 4) przestała działać mi tylna żarówka od kierunku. Stwierdziłem więc że może przy okazji spaliła się żarówka od kierunku więc aby to sprawdzić ściągnąłem żarówkę z drugiego kierunku i wymieniłem wadliwą. Niestety bez rezultatu, mało tego po ponownym włożeniu tej żarówki drugi kierunek przestał działać.

Czy macie może jakieś sugestie?

Nie wiem co jest grane - czy muszę jechać do elektryka?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

MW

Edytowane przez mac2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne światla świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe światłą świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż nową żarówke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy nie ten dział? może i wszystko byłoby w porządku jeśli w B6 kierunek byłby obsługiwany przez żarówki a nie przed diody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisał o B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jest dzial o B6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pomyliłem się i tyle - dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po założeniu nowych żarówek efekt ten sam - dodatkowo nie działa mi lewy kierunek przy lusterku.

Sprawdzałem tabliczki na których zamontowane są żarówki i wszystko jest ok. Po południu będę jeszcze sprawdzał czy na kostce pojawia się napięcie.

 

Pozdrawiam

MW

 

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 13:18 ----------

 

Trochę wstyd się przyznać, ale w dzień dużo lepiej widać.

W złej kolejności wkładałem żarówkę i tablicę od postojówek. Niestety nie wiem czy wcześniej miałem ten proble czy też nie - mrygają mi tylko niektóre diody w lusterku. Wiecie co to może być (nie sądzę że popalone diody, ale może)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności