Skocz do zawartości
Luq@sz

Klucz scyzoryk do B3

Rekomendowane odpowiedzi

też bym reflektował sam klucztk tyle, że na 2 przyciski może uda się jakoś złożyć płytkę alarmu z kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy funkcja zamykania centralnego po wlaczeniu zaplonu zalezna jest od wersji Paska?

NIE, jak alarm indywidualnie steruje sobie zamkiem. funkcje mozna wylaczyc oczywiscie.

 

2. Czy sprzedajesz zestawy razem z grotem do B3 czy to juz trzeba sobie samemu szukac?

sprzedaje alarmy z wkladkami do kluczykow scyzorykow. domowic sobie mozna kluczyk scyzoryk za dodatkowa oplata, a grot we wlasnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

sprzedaje alarmy z wkladkami do kluczykow scyzorykow. domowic sobie mozna kluczyk scyzoryk za dodatkowa oplata, a grot we wlasnym zakresie.

 

Grot zakupię we własnym zakresie, a mam pytanie czy istnieje mozliwośc zakupu reszty bez alarmu i wkładkami - chodzi o samą obudowę?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Drodzy koledzy ;-)

ja sobie grot zrobilem z kluczyka zapasowego (caly metalowy) szlifierka stolowa i heja no i potem "co kropelka sklei sklei..." i sie trzyma do dzis ;-) a to juz bedzie prawie rok za 3 miesiace ;-) (z tym ze scyzoryk (obudowa) co mam nie jet orginalny na allegro z alarmem kupilem) stacyjka ma lekkie zaciecie przy odpalaniu i ten kluczyk jest taki blee... bo sie rozruszal na boki od zasilnego przekrecania (ale mam zapasowy wiec tylko obudowe przeloze i bedize jak nowy ;-)). doradzicie cos na stacyjke?? czy moze odpalanie na guzik zrobic ;-)) ?? pozdrawiam. hmm na orginalny kluczyk VW i funkcje bagaznika bym sie skusil ale jak zrobic otwierany bagaznik elektrycznie tak jak w golfie (bo tam mialem)?? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności